Klasyfikacje

Klasyfikacje łączne
Mistrzostwa PolskiKlasyfikacja klubowa - Młodzik
Klasyfikacja klubowa - Senior
Zespołowa
Klasyfikacja sponsorska
Puchar PolskiKlasyfikacja klubowa
Mistrzostwa Strefy Polski ZachodniejKlasyfikacja klubowa
Zespołowa
Mistrzostwa Strefy Polski PółnocnejKlasyfikacja klubowa
Mistrzostwa Strefy Polski PołudniowejKlasyfikacja klubowa

Zawody

DataZawodyMiasto
2014-11-11XXVI Grand Prix Niepodległości im. W.DudzińskiegoSochaczew183
2014-11-08Zakończenie sezonu MXLipno44
2014-10-12Mistrzostwa Strefy Polski Południowej VI RundaDębska Wola69
2014-10-12Puchar Wójta LesznowoliMysiadło53
2014-10-05Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IX RundaGrabinek115
2014-10-05Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IX RundaChojna185
2014-09-28Mistrzostwa Strefy Polski Południowej V RundaOstrowiec Świętokrzyski94
2014-09-21Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VIII RundaLipno92
2014-09-21Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda Mirocin159
2014-09-14Zespołowe Mistrzostwa PolskiChełmno40
2014-09-13Mistrzostwa PolskiChełmno108
2014-09-07Mistrzostwa PolskiGdańsk125
2014-09-06Puchar PomorzaGdańsk19
2014-08-31Mistrzostwa Strefy Polski Południowej IV Runda Osielec107
2014-08-31Zespołowe Mistrzostwa Strefy Polski ZachodniejRosówek77
2014-08-30Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII RundaKwidzyn100
2014-08-24Mistrzostwa PolskiWschowa171
2014-08-23Puchar WschowyWschowa24
2014-08-17Puchar Marszałka Województwa Warm-MazLidzbark Warmiński27
2014-08-17Mistrzostwa PolskiLidzbark Warmiński133
2014-08-10Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu V RundaGrabinek45
2014-08-10Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda Oborniki162
2014-08-03Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VI RundaReszel90
2014-07-27Mistrzostwa Strefy Polski Południowej III RundaCzerwionka62
2014-07-19Puchar Wójta Gminy KrokowaSobieńczyce28
2014-07-19Mistrzostwa PolskiSobieńczyce109
2014-07-13Mistrzostwa PolskiWięcbork106
2014-07-12IV Puchar KrajnyWięcbork26
2014-07-06Mistrzostwa PolskiStryków135
2014-07-05Puchar Licencja B + CStryków17
2014-06-29Puchar Polski w MotocrossieLipno57
2014-06-29Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV RundaLipno53
2014-06-22Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V RundaBartoszyce112
2014-06-22Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda Nowogard138
2014-06-21Puchar Miasta SochaczewaSochaczew44
2014-06-15Puchar Polski w MotocrossieGdańsk88
2014-06-15Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV RundaGdańsk84
2014-06-08Mistrzostwa PolskiCzłuchów37
2014-06-08EMX Open European Championship EMN 20/30Człuchów19
2014-06-08FIM-Europe European Championship EMX65, EMX85 EMN 20/12Człuchów45
2014-06-01FIM-Europe European Championship EMX65, EMX85 EMN 20/11Stelpe (Latvia)41
2014-06-01Mistrzostwa Strefy Polski Północnej III RundaWięcbork110
2014-06-01Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej V Runda Ostrów Wlkp.166
2014-05-31Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu II RundaMrągowo45
2014-05-25FIM-Europe European Championship EMX65, EMX85 EMN 20/10Petrasiuniai (Lithuania)50
2014-05-25EMX Open European Championship EMN 20/29Brezice (Slovenia)16
2014-05-25Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV RundaWschowa216
2014-05-25Mistrzostwa Strefy Polski Północnej II RundaOrneta114
2014-05-18EMX Open European Championship EMN 20/28Mladina (Croatia)16
2014-05-18Mistrzostwa PolskiOlsztyn96
2014-05-17Puchar Licencja B + COlsztyn16
2014-05-11Mistrzostwa Strefy Polski Południowej II RundaDębska Wola16
2014-05-11Mistrzostwa PolskiDębska Wola95
2014-05-04Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej III RundaRosówek149
2014-05-01Puchar Licencja CRosówek21
2014-05-01Mistrzostwa PolskiRosówek71
2014-04-27Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II RundaOborniki202
2014-04-27Motocross European ChampionshipOrlyonok (Russia)71
2014-04-13Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I RundaNekla168
2014-04-06Mistrzostwa Strefy Polski Północnej I RundaChełmno154
2014-04-06Mistrzostwa Strefy Polski Południowej I RundaKowala116
2014-01-12Beach Race Puchar Prezydenta GdyniGdynia48
logo