» 2016 - Motocross
»MISTRZOSTWA POLSKIWięcbork2016-08-28
»VI PUCHAR KRAJNYWięcbork2016-08-27
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VII RundaLipno2016-08-21
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI RundaWschowa2016-08-21
»FIM Junior Motocross World ChampionshipOrlyonok (Russia)2016-08-14
»European Open 65cc CupOrlyonok (Russia)2016-08-14
»Mistrzostwa PolskiCzłuchów2016-07-31
»Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów2016-07-30
»Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu V RundaReszel2016-07-17
»Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu IV RundaOrneta2016-07-10
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VI RundaOrneta2016-07-10
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V RundaWięcbork2016-07-03
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej V RundaOstrów Wlkp.2016-07-03
»European ChampionshipSankt Petersburg2016-07-03
»Mistrzostwa PolskiOlsztyn2016-06-26
»European ChampionshipOlsztyn2016-06-26
»Motoextreme 9 - I Runda Mistrzostw Okręgu WarszawskiegoTarczyn2016-06-26
»Berlin - Brandenburgischen LandesmeisterschaftSchwedt2016-06-25
»XXXV Puchar GłogowaGłogów2016-06-19
»Mistrzostwa PolskiGłogów2016-06-19
»Mistrzostwa Strefy Polski Południowej III RundaCzerwionka2016-06-12
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV RundaNowogard2016-06-12
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV RundaGdańsk2016-06-12
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej III RundaRosówek2016-06-05
»Mistrzostwa PolskiStryków2016-05-29
»Puchar Prezesa ZO PZM w ŁodziStryków2016-05-28
»Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu III RundaMrągowo2016-05-22
»Mistrzostwa PolskiCieszyn2016-05-22
»European ChampionshipCieszyn2016-05-22
»Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu II RundaOlsztyn2016-05-15
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej III RundaOlsztyn2016-05-15
»Mistrzostwa PolskiSobieńczyce2016-05-08
»Puchar Gminy KrokowaSobieńczyce2016-05-07
»Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego II RundaOpatówko2016-05-03
»Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu I RundaLidzbark Warmiński2016-05-01
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej II RundaLidzbark Warmiński2016-05-01
»Puchar PolskiLidzbark Warmiński2016-05-01
»Mistrzostwa PolskiLidzbark Warmiński2016-04-30
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II RundaWięcbork2016-04-24
»Mistrzostwa Strefy Polski Południowej II RundaOstrowiec Świętokrzyski2016-04-17
»Mistrzostwa Strefy Polski Północnej I RundaChełmno2016-04-17
»Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I RundaOborniki2016-04-10
»Mistrzostwa Strefy Polski Południowej I RundaDąbrowa Górnicza2016-04-03
»Adventure Team & MX Kowalski Beach RaceGdynia2016-01-10
© 2004 - 2011 Gros