https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
powyżej 175 cc - Wyścig drugi
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Nowogard
, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #101 Stefan Irmlich
3 - #11 Łukasz Wysocki
4 - #19 Ronny Herlitschke
5 - #3 Jacek Lonka
6 - #12 Arkadiusz Mańk
7 - #30 Łukasz Kędzierski
8 - #5 Jacek Olszewski
9 - #17 Fabian Szymański
10 - #9 Mateusz Ognisty
11 - #4 Karol Kędzierski
12 - #81 Kamil Walczak
13 - #122 Aleksander Sazanovets
14 - #10 Tomasz Jost
15 - #33 Piotr Piotrowski
16 - #42 Kajetan Rusocki
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #77 Robert Rozpędowski
19 - #35 Janusz Piotrowski
20 - #23 Mariusz Bukowski
21 - #51 Jakub Majchrzak
22 - #15 Wiesław Wiśniewski
23 - #28 Jakub Kuźniak
24 - #120 Frank Stramm
25 - #78 Piotr Więckowski
26 - #69 Piotr Szubert
27 - #116 Zbigniew Zabłocki
28 - #177 Waldemar Lonka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #101 Stefan Irmlich
3 - #11 Łukasz Wysocki
4 - #19 Ronny Herlitschke
5 - #3 Jacek Lonka
6 - #12 Arkadiusz Mańk
7 - #30 Łukasz Kędzierski
8 - #5 Jacek Olszewski
9 - #17 Fabian Szymański
10 - #9 Mateusz Ognisty
11 - #4 Karol Kędzierski
12 - #81 Kamil Walczak
14 - #10 Tomasz Jost
15 - #33 Piotr Piotrowski
16 - #42 Kajetan Rusocki
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #77 Robert Rozpędowski
19 - #35 Janusz Piotrowski
20 - #23 Mariusz Bukowski
21 - #51 Jakub Majchrzak
22 - #15 Wiesław Wiśniewski
23 - #28 Jakub Kuźniak
24 - #120 Frank Stramm
25 - #78 Piotr Więckowski
26 - #69 Piotr Szubert
27 - #116 Zbigniew Zabłocki
28 - #177 Waldemar Lonka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Zdunek
1
2:12.900
16:11:25.987
2
2:19.549
47.2
4:32.449
16:13:45.536
+23.736
1:55.813
3
2:04.672
52.8
6:37.121
16:15:50.208
+8.521
1:56.151
4
2:05.947
52.3
8:43.068
16:17:56.155
+9.357
1:56.590
5
2:16.033
48.4
10:59.101
16:20:12.188
+16.937
1:59.096
6
2:26.826
44.8
13:25.927
16:22:39.014
+25.024
2:01.802
7
2:22.549
46.2
15:48.476
16:25:01.563
+15.788
2:06.761
8
2:19.035
47.3
18:07.511
16:27:20.598
+12.650
2:06.385
9
2:20.010
47.0
20:27.521
16:29:40.608
+15.907
2:04.103
10
2:18.626
47.5
22:46.147
16:31:59.234
+13.783
2:04.843
11
2:18.974
47.4
25:05.121
16:34:18.208
+8.024
2:10.950
12
2:21.616
46.5
27:26.737
16:36:39.824
+14.906
2:06.710
13
2:20.574
46.8
29:47.311
16:39:00.398
+12.311
2:08.263
14
2:23.499
45.9
32:10.810
16:41:23.897
+15.948
2:07.551