https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Nowogard
, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #19 Ronny Herlitschke
3 - #101 Stefan Irmlich
4 - #5 Jacek Olszewski
5 - #3 Jacek Lonka
6 - #11 Łukasz Wysocki
7 - #4 Karol Kędzierski
8 - #12 Arkadiusz Mańk
9 - #30 Łukasz Kędzierski
10 - #122 Aleksander Sazanovets
11 - #9 Mateusz Ognisty
12 - #17 Fabian Szymański
13 - #177 Waldemar Lonka
14 - #81 Kamil Walczak
15 - #10 Tomasz Jost
16 - #61 Marcin Rzętkowski
17 - #51 Jakub Majchrzak
18 - #33 Piotr Piotrowski
19 - #15 Wiesław Wiśniewski
20 - #35 Janusz Piotrowski
21 - #42 Kajetan Rusocki
22 - #23 Mariusz Bukowski
23 - #77 Robert Rozpędowski
24 - #28 Jakub Kuźniak
25 - #69 Piotr Szubert
26 - #13 Mirosław Kowalski
27 - #78 Piotr Więckowski
28 - #120 Frank Stramm
29 - #116 Zbigniew Zabłocki
30 - #2 Marek Przybysz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #19 Ronny Herlitschke
3 - #101 Stefan Irmlich
4 - #5 Jacek Olszewski
5 - #3 Jacek Lonka
6 - #11 Łukasz Wysocki
7 - #4 Karol Kędzierski
8 - #12 Arkadiusz Mańk
9 - #30 Łukasz Kędzierski
10 - #122 Aleksander Sazanovets
11 - #9 Mateusz Ognisty
13 - #177 Waldemar Lonka
14 - #81 Kamil Walczak
15 - #10 Tomasz Jost
16 - #61 Marcin Rzętkowski
17 - #51 Jakub Majchrzak
18 - #33 Piotr Piotrowski
19 - #15 Wiesław Wiśniewski
20 - #35 Janusz Piotrowski
21 - #42 Kajetan Rusocki
22 - #23 Mariusz Bukowski
23 - #77 Robert Rozpędowski
24 - #28 Jakub Kuźniak
25 - #69 Piotr Szubert
26 - #13 Mirosław Kowalski
27 - #78 Piotr Więckowski
28 - #120 Frank Stramm
29 - #116 Zbigniew Zabłocki
30 - #2 Marek Przybysz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Zdunek
1
2:17.025
14:16:36.521
2
2:19.358
47.2
4:36.383
14:18:55.879
+26.873
1:52.485
3
2:05.218
52.6
6:41.601
14:21:01.097
+12.442
1:52.776
4
2:04.564
52.8
8:46.165
14:23:05.661
+10.698
1:53.866
5
2:08.424
51.2
10:54.589
14:25:14.085
+13.905
1:54.519
6
2:04.930
52.7
12:59.519
14:27:19.015
+9.109
1:55.821
7
2:06.762
51.9
15:06.281
14:29:25.777
+10.446
1:56.316
8
2:08.455
51.2
17:14.736
14:31:34.232
+11.922
1:56.533
9
2:06.900
51.9
19:21.636
14:33:41.132
+1.378
2:05.522
10
2:06.691
52.0
21:28.327
14:35:47.823
+10.594
1:56.097
11
2:07.589
51.6
23:35.916
14:37:55.412
+9.452
1:58.137
12
2:04.292
53.0
25:40.208
14:39:59.704
+6.826
1:57.466
13
2:10.269
50.5
27:50.477
14:42:09.973
+11.451
1:58.818
14
2:06.331
52.1
29:56.808
14:44:16.304
+6.604
1:59.727