https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Olsztyn
, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Łukasz Lonka
2 - #5 Bartosz Szafran
3 - #26 Patryk Kwaśny
4 - #21 Bartosz Sawczuk
5 - #69 Bartosz Piątek
6 - #104 Damian Dymowski
7 - #14 Filip Łubisz
8 - #47 Jakub Piątek
9 - #22 Michał Ziemski
10 - #19 Adrian Piłat
11 - #15 Jędrzej Żuralski
12 - #8 Zbigniew Janicki
13 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #17 Piotr Zalewski
15 - #106 Kamil Kosmala
16 - #30 Sebastian Knoff
17 - #29 Michał Dzik
18 - #217 Józef Sawicki
19 - #64 Wojciech Grodzki
20 - #32 Filip Więckowski
21 - #65 Maciej Woźniak
22 - #59 Michał Pawlak
23 - #28 Patryk Rubacki
24 - #125 Mateusz Salamon
25 - #169 Karol Kruczyk
26 - #60 Wojciech Ilkiewicz
27 - #58 Mateusz Kujawa
28 - #24 Maciej Tusiński
29 - #109 Damian Czudak
30 - #23 Mateusz Rybka
31 - #73 Daniel Stachyra
32 - #130 Filip Stacewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Łukasz Lonka
2 - #5 Bartosz Szafran
3 - #26 Patryk Kwaśny
4 - #21 Bartosz Sawczuk
6 - #104 Damian Dymowski
7 - #14 Filip Łubisz
8 - #47 Jakub Piątek
9 - #22 Michał Ziemski
10 - #19 Adrian Piłat
11 - #15 Jędrzej Żuralski
12 - #8 Zbigniew Janicki
13 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #17 Piotr Zalewski
15 - #106 Kamil Kosmala
16 - #30 Sebastian Knoff
17 - #29 Michał Dzik
18 - #217 Józef Sawicki
19 - #64 Wojciech Grodzki
20 - #32 Filip Więckowski
21 - #65 Maciej Woźniak
22 - #59 Michał Pawlak
23 - #28 Patryk Rubacki
24 - #125 Mateusz Salamon
25 - #169 Karol Kruczyk
26 - #60 Wojciech Ilkiewicz
27 - #58 Mateusz Kujawa
28 - #24 Maciej Tusiński
29 - #109 Damian Czudak
30 - #23 Mateusz Rybka
31 - #73 Daniel Stachyra
32 - #130 Filip Stacewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:02.886
11:24:37.664
2
2:06.282
49.8
4:09.168
11:26:43.946
+9.462
1:56.820
3
2:06.333
49.8
6:15.501
11:28:50.279
-1:19.198
3:25.531
4
2:30.559
41.8
8:46.060
11:31:20.838
+12.696
2:17.863
5
2:05.238
50.3
10:51.298
11:33:26.076
+6.423
1:58.815
6
3:41.461
28.4
14:32.759
11:37:07.537
+1:18.009
2:23.452
7
2:04.207
50.7
16:36.966
11:39:11.744
+6.153
1:58.054
8
2:44.218
38.3
19:21.184
11:41:55.962
-50.061
3:34.279
9
2:03.377
51.0
21:24.561
11:43:59.339
+5.273
1:58.104