https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/PP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy
2007 | Motocross
|
Puchar PZM
Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc)
-
Szaflary
, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #11 Łukasz Wysocki
2 - #30 Łukasz Kędzierski
3 - #4 Karol Kędzierski
4 - #3 Jacek Lonka
5 - #9 Mateusz Ognisty
6 - #13 Mirosław Kowalski
7 - #17 Fabian Szymański
8 - #81 Kamil Walczak
9 - #111 Wojciech Rencz
10 - #177 Waldemar Lonka
11 - #51 Jakub Majchrzak
12 - #76 Andrzej SEREMET
13 - #222 Yuriy Naumczyk
14 - #55 Walter Stępiński
15 - #181 Oleg Skurnikov
16 - #99 Tadeusz Galica
17 - #42 Kajetan Rusocki
18 - #49 Marek Jaskólski
19 - #74 Marcin Szanter
20 - #157 Józef Stachoń-Tutoń
21 - #581 Paweł Kaim
22 - #78 Piotr Więckowski
23 - #93 Lesław Oczoś
24 - #202 Piotr Wojciechowski
25 - #94 Eugenius Rebenstock
26 - #87 Piotr Kudela
27 - #39 Ryszard Misiarz
28 - #98 Zbigniew Majewski
29 - #189 Przemysław Purcha
30 - #44 Milan Tekel
31 - #190 Łukasz Piekara
32 - #200 Zdzisław Jacko
33 - #481 Piotr Morawski
34 - #89 Łukasz Rapacz
35 - #158a Maciej Gąsiennica-Ciaptak
36 - #160 Maciej Mikołajczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #11 Łukasz Wysocki
2 - #30 Łukasz Kędzierski
3 - #4 Karol Kędzierski
4 - #3 Jacek Lonka
5 - #9 Mateusz Ognisty
6 - #13 Mirosław Kowalski
7 - #17 Fabian Szymański
8 - #81 Kamil Walczak
9 - #111 Wojciech Rencz
10 - #177 Waldemar Lonka
12 - #76 Andrzej SEREMET
13 - #222 Yuriy Naumczyk
14 - #55 Walter Stępiński
15 - #181 Oleg Skurnikov
16 - #99 Tadeusz Galica
17 - #42 Kajetan Rusocki
18 - #49 Marek Jaskólski
19 - #74 Marcin Szanter
20 - #157 Józef Stachoń-Tutoń
21 - #581 Paweł Kaim
22 - #78 Piotr Więckowski
23 - #93 Lesław Oczoś
24 - #202 Piotr Wojciechowski
25 - #94 Eugenius Rebenstock
26 - #87 Piotr Kudela
27 - #39 Ryszard Misiarz
28 - #98 Zbigniew Majewski
29 - #189 Przemysław Purcha
30 - #44 Milan Tekel
31 - #190 Łukasz Piekara
32 - #200 Zdzisław Jacko
33 - #481 Piotr Morawski
34 - #89 Łukasz Rapacz
35 - #158a Maciej Gąsiennica-Ciaptak
36 - #160 Maciej Mikołajczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Wysocki
1
1:55.301
14:59:43.530
2
1:53.789
55.3
3:49.090
15:01:37.319
+9.472
1:44.317
3
1:52.233
56.1
5:41.323
15:03:29.552
+5.776
1:46.457
4
1:53.529
55.4
7:34.852
15:05:23.081
+8.189
1:45.340
5
1:54.185
55.1
9:29.037
15:07:17.266
+8.715
1:45.470
6
1:53.724
55.3
11:22.761
15:09:10.990
+6.788
1:46.936
7
1:54.627
54.9
13:17.388
15:11:05.617
+8.080
1:46.547
8
1:54.789
54.8
15:12.177
15:13:00.406
+7.553
1:47.236
9
1:54.402
55.0
17:06.579
15:14:54.808
+7.431
1:46.971
10
1:54.168
55.1
19:00.747
15:16:48.976
+7.871
1:46.297
11
1:55.052
54.7
20:55.799
15:18:44.028
+7.419
1:47.633
12
1:57.052
53.8
22:52.851
15:20:41.080
+10.792
1:46.260
13
1:56.989
53.8
24:49.840
15:22:38.069
+9.145
1:47.844