https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX3 - Trening dowolny II gr. B
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
MX3 World Championship
-
Talavera de la Reina - Spain
, 6 kwietnia 2008
Ingo Partsch
Antonio Alia
Juan Carlos Jodra
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #180 Tomas ALLIER
2 - #11 Stefano DAMI
3 - #4 Kristof SALAETS
4 - #59 Daniele BRICCA
5 - #55 Cristian BEGGI
6 - #14 Raphaël BEAUDOUIN
7 - #43 Raúl ALVAREZ ALCAIDE
8 - #31 Casper JENSEN
9 - #63 Tonkov VITALI
10 - #60 Nenad SIPEK
11 - #161 Michael BESONHE
12 - #65 Björn ANDERSSON
13 - #56 Jonas BODIN
14 - #68 Martino VESTRI
15 - #30 Nicolai Marcher HANSEN
16 - #66 Mederic DEMEURE
17 - #52 Jussi NIKKILA
18 - #71 Daniel WOZNIAK
19 - #74 Ivo STEINBERGS
20 - #141 Alexandre LEFRANCOIS
21 - #81 Nikolay KUMANOV
22 - #24 Voytech BRUMLA
23 - #46 Ricardo COSTAS PAZOS
24 - #6 Martin ZERAVA
25 - #37 Txomin ARANA COBAEGA
26 - #130 Daniel SEDLAK
27 - #92 Maxime EMERY
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #180 Tomas ALLIER
2 - #11 Stefano DAMI
4 - #59 Daniele BRICCA
5 - #55 Cristian BEGGI
6 - #14 Raphaël BEAUDOUIN
7 - #43 Raúl ALVAREZ ALCAIDE
8 - #31 Casper JENSEN
9 - #63 Tonkov VITALI
10 - #60 Nenad SIPEK
11 - #161 Michael BESONHE
12 - #65 Björn ANDERSSON
13 - #56 Jonas BODIN
14 - #68 Martino VESTRI
15 - #30 Nicolai Marcher HANSEN
16 - #66 Mederic DEMEURE
17 - #52 Jussi NIKKILA
18 - #71 Daniel WOZNIAK
19 - #74 Ivo STEINBERGS
20 - #141 Alexandre LEFRANCOIS
21 - #81 Nikolay KUMANOV
22 - #24 Voytech BRUMLA
23 - #46 Ricardo COSTAS PAZOS
24 - #6 Martin ZERAVA
25 - #37 Txomin ARANA COBAEGA
26 - #130 Daniel SEDLAK
27 - #92 Maxime EMERY
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomas ALLIER
1
3:09.778
14:32:53.396
2
2:21.692
44.4
5:31.470
14:35:15.088
-8.274
2:29.966
3
1:59.227
52.8
7:30.697
14:37:14.315
+0.599
1:58.628
4
2:53.692
36.2
10:24.389
14:40:08.007
+32.054
2:21.638
5
1:58.852
53.0
12:23.241
14:42:06.859
+1.034
1:57.818
6
4:11.317
25.0
16:34.558
14:46:18.176
-2:49.179
7:00.496
7
2:00.261
52.3
18:34.819
14:48:18.437
-26.022
2:26.283
8
2:12.841
47.4
20:47.660
14:50:31.278