https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX3 - Trening kwalifikacyjny gr. B
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
MX3 World Championship
-
Talavera de la Reina - Spain
, 6 kwietnia 2008
Ingo Partsch
Antonio Alia
Juan Carlos Jodra
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #59 Daniele BRICCA
2 - #11 Stefano DAMI
3 - #4 Kristof SALAETS
4 - #180 Tomas ALLIER
5 - #31 Casper JENSEN
6 - #6 Martin ZERAVA
7 - #55 Cristian BEGGI
8 - #56 Jonas BODIN
9 - #52 Jussi NIKKILA
10 - #60 Nenad SIPEK
11 - #63 Tonkov VITALI
12 - #14 Raphaël BEAUDOUIN
13 - #30 Nicolai Marcher HANSEN
14 - #74 Ivo STEINBERGS
15 - #43 Raúl ALVAREZ ALCAIDE
16 - #24 Voytech BRUMLA
17 - #161 Michael BESONHE
18 - #46 Ricardo COSTAS PAZOS
19 - #92 Maxime EMERY
20 - #68 Martino VESTRI
21 - #141 Alexandre LEFRANCOIS
22 - #65 Björn ANDERSSON
23 - #81 Nikolay KUMANOV
24 - #66 Mederic DEMEURE
25 - #71 Daniel WOZNIAK
26 - #37 Txomin ARANA COBAEGA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #59 Daniele BRICCA
2 - #11 Stefano DAMI
3 - #4 Kristof SALAETS
4 - #180 Tomas ALLIER
5 - #31 Casper JENSEN
6 - #6 Martin ZERAVA
7 - #55 Cristian BEGGI
8 - #56 Jonas BODIN
9 - #52 Jussi NIKKILA
10 - #60 Nenad SIPEK
11 - #63 Tonkov VITALI
12 - #14 Raphaël BEAUDOUIN
13 - #30 Nicolai Marcher HANSEN
14 - #74 Ivo STEINBERGS
15 - #43 Raúl ALVAREZ ALCAIDE
16 - #24 Voytech BRUMLA
17 - #161 Michael BESONHE
18 - #46 Ricardo COSTAS PAZOS
19 - #92 Maxime EMERY
20 - #68 Martino VESTRI
21 - #141 Alexandre LEFRANCOIS
22 - #65 Björn ANDERSSON
24 - #66 Mederic DEMEURE
25 - #71 Daniel WOZNIAK
26 - #37 Txomin ARANA COBAEGA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Daniele BRICCA
1
3:33.031
17:33:21.976
2
2:05.300
50.2
5:38.331
17:35:27.276
+5.224
2:00.076
3
2:18.357
45.5
7:56.688
17:37:45.633
-1:07.189
3:25.546
4
2:03.327
51.0
10:00.015
17:39:48.960
-2:13.358
4:16.685
5
5:05.839
20.5
15:05.854
17:44:54.799
+3:06.626
1:59.213
6
2:02.642
51.3
17:08.496
17:46:57.441
-4:59.402
7:02.044
7
2:32.187
41.3
19:40.683
17:49:29.628
+33.475
1:58.712
8
2:02.593
51.3
21:43.276
17:51:32.221
9
4:48.405
21.8
26:31.681
17:56:20.626
10
2:02.799
51.3
28:34.480
17:58:23.425
11
2:24.303
43.6
30:58.783
18:00:47.728