https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski V Runda ( MX2 Junior)
-
Lidzbark Warmiński
, 3 sierpnia 2008
Roman Gliński
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #7 Jędrzej Żuralski
8 - #19 Filip Więckowski
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #20 Michał Ziemski
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #79 Patryk Głowania
16 - #49 Mikołaj Kołodziejak
17 - #33 Marcin Bogucki
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #92 Damian Jędrzejczyk
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #43 Patryk Stachyra
22 - #73 Damian Pietrukaniec
23 - #25 Daniel Bołtromiejuk
24 - #56 Olexiy Molchanov
25 - #10 Sebastian Knoff
26 - #16 Damian Dymowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #7 Jędrzej Żuralski
8 - #19 Filip Więckowski
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #20 Michał Ziemski
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #79 Patryk Głowania
16 - #49 Mikołaj Kołodziejak
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #92 Damian Jędrzejczyk
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #43 Patryk Stachyra
22 - #73 Damian Pietrukaniec
23 - #25 Daniel Bołtromiejuk
24 - #56 Olexiy Molchanov
25 - #10 Sebastian Knoff
26 - #16 Damian Dymowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:59.818
12:32:05.473
2
2:05.081
48.1
4:04.899
12:34:10.554
+19.545
1:45.536
3
2:03.821
48.6
6:08.720
12:36:14.375
+18.069
1:45.752
4
2:03.033
48.9
8:11.753
12:38:17.408
+16.377
1:46.656
5
2:05.615
47.9
10:17.368
12:40:23.023
+17.659
1:47.956
6
2:04.179
48.4
12:21.547
12:42:27.202
+13.628
1:50.551
7
2:03.955
48.5
14:25.502
12:44:31.157
+16.692
1:47.263
8
2:05.241
48.0
16:30.743
12:46:36.398
+18.015
1:47.226
9
2:04.700
48.2
18:35.443
12:48:41.098
+16.928
1:47.772
10
2:06.952
47.4
20:42.395
12:50:48.050
+15.166
1:51.786
11
2:07.736
47.1
22:50.131
12:52:55.786
+17.396
1:50.340
12
2:09.413
46.5
24:59.544
12:55:05.199
+18.091
1:51.322
13
2:09.122
46.6
27:08.666
12:57:14.321
+17.328
1:51.794