https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski V Runda ( MX2 Junior)
-
Lidzbark Warmiński
, 3 sierpnia 2008
Roman Gliński
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #7 Jędrzej Żuralski
8 - #19 Filip Więckowski
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #20 Michał Ziemski
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #79 Patryk Głowania
16 - #49 Mikołaj Kołodziejak
17 - #33 Marcin Bogucki
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #92 Damian Jędrzejczyk
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #43 Patryk Stachyra
22 - #73 Damian Pietrukaniec
23 - #25 Daniel Bołtromiejuk
24 - #56 Olexiy Molchanov
25 - #10 Sebastian Knoff
26 - #16 Damian Dymowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #7 Jędrzej Żuralski
8 - #19 Filip Więckowski
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #20 Michał Ziemski
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #79 Patryk Głowania
16 - #49 Mikołaj Kołodziejak
17 - #33 Marcin Bogucki
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #92 Damian Jędrzejczyk
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #43 Patryk Stachyra
22 - #73 Damian Pietrukaniec
23 - #25 Daniel Bołtromiejuk
24 - #56 Olexiy Molchanov
25 - #10 Sebastian Knoff
26 - #16 Damian Dymowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:32.137
12:31:37.792
2
1:48.816
55.2
3:20.953
12:33:26.608
+3.280
1:45.536
3
1:50.517
54.4
5:11.470
12:35:17.125
+4.765
1:45.752
4
1:53.084
53.2
7:04.554
12:37:10.209
+6.428
1:46.656
5
1:51.615
53.9
8:56.169
12:39:01.824
+3.659
1:47.956
6
1:53.580
52.9
10:49.749
12:40:55.404
+3.029
1:50.551
7
1:55.338
52.1
12:45.087
12:42:50.742
+8.075
1:47.263
8
1:53.091
53.2
14:38.178
12:44:43.833
+5.865
1:47.226
9
1:55.426
52.1
16:33.604
12:46:39.259
+7.654
1:47.772
10
1:56.039
51.8
18:29.643
12:48:35.298
+4.253
1:51.786
11
1:53.414
53.0
20:23.057
12:50:28.712
+3.074
1:50.340
12
1:55.070
52.2
22:18.127
12:52:23.782
+3.748
1:51.322
13
1:56.748
51.5
24:14.875
12:54:20.530
+4.954
1:51.794
14
2:00.324
50.0
26:15.199
12:56:20.854
+10.143
1:50.181