https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Wschowa
, 10 sierpnia 2008
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Łukasz Bembenik
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #9 Rafał Kiczko
4 - #105 Jack Krupke
5 - #7 Jędrzej Żuralski
6 - #57 Dawid Sierociński
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #5 Filip Łubisz
9 - #6 Jakub Piątek
10 - #10 Sebastian Knoff
11 - #118 Toni Simon
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #20 Michał Ziemski
15 - #19 Filip Więckowski
16 - #103 Piotr Wojtyło
17 - #79 Patryk Głowania
18 - #14 Bartosz Sawczuk
19 - #44 Michał Pawlak
20 - #33 Marcin Bogucki
21 - #46 Filip Litwiniak
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
23 - #89 Krzysztof Marszałek
24 - #43 Patryk Stachyra
25 - #29 Tomasz Węgrzyn
26 - #171 Krystian Kudłacz
27 - #71 Patryk Rubacki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Łukasz Bembenik
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #9 Rafał Kiczko
4 - #105 Jack Krupke
5 - #7 Jędrzej Żuralski
6 - #57 Dawid Sierociński
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #5 Filip Łubisz
9 - #6 Jakub Piątek
10 - #10 Sebastian Knoff
11 - #118 Toni Simon
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #20 Michał Ziemski
15 - #19 Filip Więckowski
17 - #79 Patryk Głowania
18 - #14 Bartosz Sawczuk
19 - #44 Michał Pawlak
20 - #33 Marcin Bogucki
21 - #46 Filip Litwiniak
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
23 - #89 Krzysztof Marszałek
24 - #43 Patryk Stachyra
25 - #29 Tomasz Węgrzyn
26 - #171 Krystian Kudłacz
27 - #71 Patryk Rubacki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Bembenik
1
2:31.088
13:37:31.497
2
2:20.401
44.9
4:51.489
13:39:51.898
+9.503
2:10.898
3
2:20.523
44.8
7:12.012
13:42:12.421
+8.787
2:11.736
4
2:20.316
44.9
9:32.328
13:44:32.737
+9.368
2:10.948
5
2:21.610
44.5
11:53.938
13:46:54.347
+12.006
2:09.604
6
2:21.485
44.5
14:15.423
13:49:15.832
+10.611
2:10.874
7
2:21.314
44.6
16:36.737
13:51:37.146
+10.782
2:10.532
8
2:22.019
44.4
18:58.756
13:53:59.165
+10.395
2:11.624
9
2:22.020
44.4
21:20.776
13:56:21.185
+11.846
2:10.174
10
2:22.341
44.3
23:43.117
13:58:43.526
+13.352
2:08.989
11
2:21.296
44.6
26:04.413
14:01:04.822
+9.352
2:11.944
12
2:20.083
45.0
28:24.496
14:03:24.905
+3.720
2:16.363