https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski III Runda
-
Mielno
, 1 maja 2009
Wiesław Śmietjuch
Waldemar Iracki
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #88 Tomasz Cymerman
2 - #119 Paweł Fajok
3 - #320 Bartosz Pierzyński
4 - #488 Mateusz Pawłowski
5 - #32 Patryk Grzebiński
6 - #82 Artur Puzio
7 - #89 Paweł Urbański
8 - #40 Kacper Grajewski
9 - #7 Adam Olczak
10 - #85 Wojciech Pronobis
11 - #44 Arkadiusz Połczyński
12 - #5 Krzysztof Marszałek
13 - #28. Karol Nawrocki
14 - #631 Dawid Szostak
15 - #189 Paweł Czerniej
16 - #72. Jan Żukowski
17 - #141 Sebastian Budny
18 - #24 Krzysztof Tomaszek
19 - #23 Michał Mikulski
20 - #22 Bartosz Jaczun
21 - #33. Paweł Stocki
22 - #169 Patryk Tarka
23 - #27. Daniel Guzdek
24 - #230 Filip Hryniewycki
25 - #212 Przemysław Cieślak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #88 Tomasz Cymerman
2 - #119 Paweł Fajok
4 - #488 Mateusz Pawłowski
5 - #32 Patryk Grzebiński
6 - #82 Artur Puzio
7 - #89 Paweł Urbański
8 - #40 Kacper Grajewski
9 - #7 Adam Olczak
10 - #85 Wojciech Pronobis
11 - #44 Arkadiusz Połczyński
12 - #5 Krzysztof Marszałek
13 - #28. Karol Nawrocki
14 - #631 Dawid Szostak
15 - #189 Paweł Czerniej
16 - #72. Jan Żukowski
17 - #141 Sebastian Budny
18 - #24 Krzysztof Tomaszek
19 - #23 Michał Mikulski
20 - #22 Bartosz Jaczun
21 - #33. Paweł Stocki
22 - #169 Patryk Tarka
23 - #27. Daniel Guzdek
24 - #230 Filip Hryniewycki
25 - #212 Przemysław Cieślak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Cymerman
10:09.882
14:21:58.202
1
9:06.557
46.1
19:16.439
14:31:04.759
+5.044
9:01.513
2
8:51.175
47.4
28:07.614
14:39:55.934
-25.060
9:16.235
3
9:30.614
44.2
37:38.228
14:49:26.548
+29.632
9:00.982
4
9:29.512
44.2
47:07.740
14:58:56.060
+6.872
9:22.640
5
9:27.593
44.4
56:35.333
15:08:23.653
+15.766
9:11.827
6
10:29.669
40.0
1:07:05.002
15:18:53.322
+39.902
9:49.767
7
9:44.533
43.1
1:16:49.535
15:28:37.855
+37.051
9:07.482
8
9:38.613
43.6
1:26:28.148
15:38:16.468
+23.645
9:14.968
9
9:50.436
42.7
1:36:18.584
15:48:06.904
+23.211
9:27.225