https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny II
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VIII Runda - Briggs & Stratton
-
Radom
, 20 września 2009
Waldemar Sikora
Leszek Kucharski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #90 Paweł Malczak
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #2 Toni Nowosad
5 - #89 Alex Karkosik
6 - #119 Piotr Parys
7 - #7 Piotr Herbeć
8 - #98 Marcin Łaski
9 - #55 Jakub Masztalerz
10 - #37 Tomasz Pampuch
11 - #40 Marcel Grudziński
12 - #30 Dominik Panas
13 - #25 Stanisław Garstecki
14 - #46 Kacper Bielecki
15 - #32 Filip Wójcik
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #78 Jan Antoszewski
18 - #58 Franciszek Gapiński
19 - #39 Tomasz Wójcik
20 - #51 Mikołaj Cegielski
21 - #10 Szymon Śliwowski
22 - #69 Szymon Nowak
23 - #11 Jan Winiarski
24 - #56 Maksymilian Amanowicz
25 - #33 Mateusz Pyłka
26 - #18 Krystian Leboch
27 - #82 Paulina Lalak
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #41 Jan Krencisz
4 - #2 Toni Nowosad
5 - #89 Alex Karkosik
6 - #119 Piotr Parys
7 - #7 Piotr Herbeć
8 - #98 Marcin Łaski
9 - #55 Jakub Masztalerz
10 - #37 Tomasz Pampuch
11 - #40 Marcel Grudziński
12 - #30 Dominik Panas
13 - #25 Stanisław Garstecki
14 - #46 Kacper Bielecki
15 - #32 Filip Wójcik
16 - #88 Krzysztof Frankowski
17 - #78 Jan Antoszewski
18 - #58 Franciszek Gapiński
19 - #39 Tomasz Wójcik
20 - #51 Mikołaj Cegielski
21 - #10 Szymon Śliwowski
22 - #69 Szymon Nowak
23 - #11 Jan Winiarski
24 - #56 Maksymilian Amanowicz
25 - #33 Mateusz Pyłka
26 - #18 Krystian Leboch
27 - #82 Paulina Lalak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
59.080
12:15:47.075
2
37.146
79.5
1:36.226
12:16:24.221
3
36.781
80.3
2:13.007
12:17:01.002
4
37.007
79.8
2:50.014
12:17:38.009
5
37.656
78.4
3:27.670
12:18:15.665
6
37.867
78.0
4:05.537
12:18:53.532
7
40.075
73.7
4:45.612
12:19:33.607
8
36.626
80.6
5:22.238
12:20:10.233
9
36.587
80.7
5:58.825
12:20:46.820
10
36.804
80.2
6:35.629
12:21:23.624
11
36.894
80.0
7:12.523
12:22:00.518
12
36.796
80.2
7:49.319
12:22:37.314
13
36.694
80.4
8:26.013
12:23:14.008
14
36.671
80.5
9:02.684
12:23:50.679
15
36.652
80.5
9:39.336
12:24:27.331
16
37.160
79.4
10:16.496
12:25:04.491