https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/ME
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship EMN 20/32
-
Olsztyn - Poland
, 3 maja 2009
Eddie Herd
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #221 Priit Ratsep
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #100 Jens Getteman
4 - #24 Aljosa Molnar
5 - #193 Peter Tadic
6 - #503 Tomasz Wysocki
7 - #125 Stijn Blom
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #26 Sander Bouwmeester
10 - #7 Milan Spicak
11 - #505 Bartłomiej Piątek
12 - #506 Filip Więckowski
13 - #271 Tom Kelly
14 - #6 Kevin Van Den Hoorn
15 - #55 Maximilian Kleylein
16 - #50 Vadym Galiyash
17 - #25 Robin Nijkamp
18 - #32 Adrian Piłat
19 - #259 Mattia Buso
20 - #31 Bartosz Sawczuk
21 - #33 Andriy Burenko
22 - #29 Artur Baev
23 - #36 Marcin Bogucki
24 - #82 Kevin Froba
25 - #515 Jakub Piątek
26 - #37 Michał Jońca
27 - #34 Sebastian Knoff
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #221 Priit Ratsep
3 - #100 Jens Getteman
4 - #24 Aljosa Molnar
5 - #193 Peter Tadic
6 - #503 Tomasz Wysocki
7 - #125 Stijn Blom
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #26 Sander Bouwmeester
10 - #7 Milan Spicak
11 - #505 Bartłomiej Piątek
12 - #506 Filip Więckowski
13 - #271 Tom Kelly
14 - #6 Kevin Van Den Hoorn
15 - #55 Maximilian Kleylein
16 - #50 Vadym Galiyash
17 - #25 Robin Nijkamp
18 - #32 Adrian Piłat
19 - #259 Mattia Buso
20 - #31 Bartosz Sawczuk
21 - #33 Andriy Burenko
22 - #29 Artur Baev
23 - #36 Marcin Bogucki
24 - #82 Kevin Froba
25 - #515 Jakub Piątek
26 - #37 Michał Jońca
27 - #34 Sebastian Knoff
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Priit Ratsep
1
1:50.467
16:27:04.821
2
2:04.300
51.0
3:54.767
16:29:09.121
-1.600
2:05.900
3
2:03.763
51.2
5:58.530
16:31:12.884
-2.594
2:06.357
4
2:05.503
50.5
8:04.033
16:33:18.387
+0.277
2:05.226
5
2:05.993
50.3
10:10.026
16:35:24.380
+0.300
2:05.693
6
2:06.109
50.2
12:16.135
16:37:30.489
+0.870
2:05.239
7
2:04.966
50.7
14:21.101
16:39:35.455
-0.842
2:05.808
8
2:06.032
50.3
16:27.133
16:41:41.487
-1.299
2:07.331
9
2:07.237
49.8
18:34.370
16:43:48.724
-0.303
2:07.540
10
2:06.905
49.9
20:41.275
16:45:55.629
+0.536
2:06.369
11
2:06.107
50.2
22:47.382
16:48:01.736
-1.446
2:07.553
12
2:06.115
50.2
24:53.497
16:50:07.851
-1.472
2:07.587
13
2:14.201
47.2
27:07.698
16:52:22.052
+6.559
2:07.642
14
2:06.958
49.9
29:14.656
16:54:29.010
-1.128
2:08.086
15
2:14.400
47.1
31:29.056
16:56:43.410
+8.248
2:06.152