https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/ME
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship EMN 20/32
-
Olsztyn - Poland
, 3 maja 2009
Eddie Herd
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #7 Milan Spicak
4 - #100 Jens Getteman
5 - #22 Jesper Johnsson
6 - #6 Kevin Van Den Hoorn
7 - #125 Stijn Blom
8 - #24 Aljosa Molnar
9 - #515 Jakub Piątek
10 - #33 Andriy Burenko
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #506 Filip Więckowski
13 - #271 Tom Kelly
14 - #34 Sebastian Knoff
15 - #26 Sander Bouwmeester
16 - #505 Bartłomiej Piątek
17 - #50 Vadym Galiyash
18 - #55 Maximilian Kleylein
19 - #259 Mattia Buso
20 - #32 Adrian Piłat
21 - #31 Bartosz Sawczuk
22 - #25 Robin Nijkamp
23 - #36 Marcin Bogucki
24 - #29 Artur Baev
25 - #82 Kevin Froba
26 - #37 Michał Jońca
27 - #114 Rannar Uusna
28 - #262 Łukasz Lonka
29 - #129 Mick Van Heugten
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #7 Milan Spicak
4 - #100 Jens Getteman
5 - #22 Jesper Johnsson
6 - #6 Kevin Van Den Hoorn
7 - #125 Stijn Blom
8 - #24 Aljosa Molnar
9 - #515 Jakub Piątek
10 - #33 Andriy Burenko
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #506 Filip Więckowski
14 - #34 Sebastian Knoff
15 - #26 Sander Bouwmeester
16 - #505 Bartłomiej Piątek
17 - #50 Vadym Galiyash
18 - #55 Maximilian Kleylein
19 - #259 Mattia Buso
20 - #32 Adrian Piłat
21 - #31 Bartosz Sawczuk
22 - #25 Robin Nijkamp
23 - #36 Marcin Bogucki
24 - #29 Artur Baev
25 - #82 Kevin Froba
26 - #37 Michał Jońca
27 - #114 Rannar Uusna
28 - #262 Łukasz Lonka
29 - #129 Mick Van Heugten
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Peter Tadic
1
2:07.650
14:08:26.924
2
2:15.157
46.9
4:22.807
14:10:42.081
+10.838
2:04.319
3
2:13.810
47.4
6:36.617
14:12:55.891
+9.237
2:04.573
4
2:11.701
48.1
8:48.318
14:15:07.592
+7.103
2:04.598
5
2:19.117
45.5
11:07.435
14:17:26.709
+14.970
2:04.147
6
2:11.436
48.2
13:18.871
14:19:38.145
+8.115
2:03.321
7
2:11.300
48.3
15:30.171
14:21:49.445
+8.076
2:03.224
8
2:13.025
47.6
17:43.196
14:24:02.470
+9.461
2:03.564
9
2:09.362
49.0
19:52.558
14:26:11.832
+5.015
2:04.347
10
2:10.241
48.6
22:02.799
14:28:22.073
+6.266
2:03.975
11
2:18.437
45.8
24:21.236
14:30:40.510
+14.537
2:03.900
12
2:12.578
47.8
26:33.814
14:32:53.088
+7.481
2:05.097
13
2:12.656
47.8
28:46.470
14:35:05.744
+5.930
2:06.726
14
2:12.082
48.0
30:58.552
14:37:17.826
+3.464
2:08.618
15
2:13.001
47.6
33:11.553
14:39:30.827
+3.164
2:09.837