https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/ME
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship EMN 20/35
-
Siauliai-Lithuania
, 30 maja 2009
Nicoleta Olariu
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #198 Vytautas Bucas
2 - #114 Rannar Uusna
3 - #151 Harri Kullas
4 - #5 Davis Ivanovs
5 - #14 Niks Apfelbaums
6 - #200 Timur Muratov
7 - #193 Peter Tadic
8 - #221 Priit Ratsep
9 - #54 Roberts Justs
10 - #252 Tomi Seppanen
11 - #10 Toms Macuks
12 - #6 Kevin Van Den Hoorn
13 - #74 Maxim Nazarov
14 - #7 Milan Spicak
15 - #181 Mikus Petersons
16 - #322 Teemu Lehtinen
17 - #69 Vairis Aleksejevs
18 - #66 Andis Valts
19 - #57 Janis Karklins
20 - #24 Aljosa Molnar
21 - #33 Andriy Burenko
22 - #62 Andreo Lusbo
23 - #196 Niklas Lehmuskoski
24 - #191 Tom Van Iperen
25 - #271 Tom Kelly
26 - #505 Bartłomiej Piątek
27 - #50 Vadym Galiyash
28 - #259 Mattia Buso
29 - #515 Jakub Piątek
30 - #75 Erlandas Kunce
31 - #103 Henry Kiisa
32 - #73 Justas Drapanauskas
33 - #71 Pijus Galinis
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #198 Vytautas Bucas
2 - #114 Rannar Uusna
3 - #151 Harri Kullas
4 - #5 Davis Ivanovs
5 - #14 Niks Apfelbaums
6 - #200 Timur Muratov
7 - #193 Peter Tadic
8 - #221 Priit Ratsep
9 - #54 Roberts Justs
10 - #252 Tomi Seppanen
11 - #10 Toms Macuks
12 - #6 Kevin Van Den Hoorn
13 - #74 Maxim Nazarov
14 - #7 Milan Spicak
15 - #181 Mikus Petersons
16 - #322 Teemu Lehtinen
17 - #69 Vairis Aleksejevs
18 - #66 Andis Valts
19 - #57 Janis Karklins
20 - #24 Aljosa Molnar
21 - #33 Andriy Burenko
22 - #62 Andreo Lusbo
23 - #196 Niklas Lehmuskoski
24 - #191 Tom Van Iperen
25 - #271 Tom Kelly
26 - #505 Bartłomiej Piątek
27 - #50 Vadym Galiyash
29 - #515 Jakub Piątek
30 - #75 Erlandas Kunce
31 - #103 Henry Kiisa
32 - #73 Justas Drapanauskas
33 - #71 Pijus Galinis
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Vytautas Bucas
1:19.320
15:56:20.164
1
2:50.047
37.0
4:09.367
15:59:10.211
+29.214
2:20.833
2
2:12.631
47.5
6:21.998
16:01:22.842
+10.765
2:01.866
3
2:12.152
47.7
8:34.150
16:03:34.994
-7.154
2:19.306
4
3:54.148
26.9
12:28.298
16:07:29.142
+1:31.664
2:22.484
5
2:10.152
48.4
14:38.450
16:09:39.294
-1.423
2:11.575
6
2:11.448
47.9
16:49.898
16:11:50.742
-4.509
2:15.957
7
4:11.024
25.1
21:00.922
16:16:01.766
+40.263
3:30.761