https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski V Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Człuchów
, 9 sierpnia 2009
Stanisław Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #515 Jakub Piątek
2 - #221 Oskar Barański
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #20 Bartosz Sawczuk
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #16 Michał Pawlak
9 - #10 Adrian Piłat
10 - #18 Michał Ziemski
11 - #33 Marcin Bogucki
12 - #49 Leszek Jasiński
13 - #96 Luis Carstens
14 - #64 Oskar Wrzesiński
15 - #95 Tomasz Witkowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #66 Joanna Miller
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #62 Bartosz Nowacki
20 - #24 Paweł Albin
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #170 Allan Liberkowski
23 - #92 Damian Jędrzejczyk
24 - #222 Miłosz Kozica
WK - #46 Filip Litwiniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #515 Jakub Piątek
2 - #221 Oskar Barański
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #20 Bartosz Sawczuk
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #16 Michał Pawlak
9 - #10 Adrian Piłat
10 - #18 Michał Ziemski
12 - #49 Leszek Jasiński
13 - #96 Luis Carstens
14 - #64 Oskar Wrzesiński
15 - #95 Tomasz Witkowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #66 Joanna Miller
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #62 Bartosz Nowacki
20 - #24 Paweł Albin
21 - #93 Paweł Pruszczyński
22 - #170 Allan Liberkowski
23 - #92 Damian Jędrzejczyk
24 - #222 Miłosz Kozica
WK - #46 Filip Litwiniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Piątek
1
2:24.606
15:37:38.584
2
2:16.383
48.8
4:40.989
15:39:54.967
+4.698
2:11.685
3
2:25.812
45.7
7:06.801
15:42:20.779
+15.802
2:10.010
4
2:17.490
48.4
9:24.291
15:44:38.269
+8.517
2:08.973
5
2:18.400
48.1
11:42.691
15:46:56.669
+8.332
2:10.068
6
2:19.089
47.9
14:01.780
15:49:15.758
+8.323
2:10.766
7
2:17.349
48.5
16:19.129
15:51:33.107
+5.268
2:12.081
8
2:17.775
48.3
18:36.904
15:53:50.882
+5.503
2:12.272
9
2:19.206
47.8
20:56.110
15:56:10.088
+6.895
2:12.311
10
2:16.987
48.6
23:13.097
15:58:27.075
+2.527
2:14.460
11
2:24.329
46.1
25:37.426
16:00:51.404
+9.874
2:14.455
12
2:24.994
45.9
28:02.420
16:03:16.398
+8.869
2:16.125