https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda
-
Nekla
, 5 lipca 2009
Waldemar Iracki
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #24. Patryk Dziasek
2 - #88 Damian Kowalczyk
3 - #155 Jakub Polasik
4 - #8 Maciej Rybarczyk
5 - #767 Dawid Słaby
6 - #23 Łukasz Dziel
7 - #211 Adam Cholewa
8 - #7 Adam Olczak
9 - #99 Adam Wyszyński
10 - #83 Mateusz Kuźmicki
11 - #84 Jan Mroziński
12 - #20 Patryk Tokarski
13 - #67 Hubert Krupka
14 - #202 Szymon Kolbierski
15 - #224 Kamil Nowakowski
16 - #17 R Karalus
17 - #151 Przemysław Maciejewski
18 - #15. Jakub Nowicki
19 - #125 Marta Chlebowicz
20 - #271 Bartłomiej Dróbka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #24. Patryk Dziasek
2 - #88 Damian Kowalczyk
4 - #8 Maciej Rybarczyk
5 - #767 Dawid Słaby
6 - #23 Łukasz Dziel
7 - #211 Adam Cholewa
8 - #7 Adam Olczak
9 - #99 Adam Wyszyński
10 - #83 Mateusz Kuźmicki
11 - #84 Jan Mroziński
12 - #20 Patryk Tokarski
13 - #67 Hubert Krupka
14 - #202 Szymon Kolbierski
15 - #224 Kamil Nowakowski
16 - #17 R Karalus
17 - #151 Przemysław Maciejewski
18 - #15. Jakub Nowicki
19 - #125 Marta Chlebowicz
20 - #271 Bartłomiej Dróbka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Dziasek
18.498
15:27:09.690
1
1:36.095
56.2
1:54.593
15:28:45.785
+9.474
1:26.621
2
1:31.455
59.0
3:26.048
15:30:17.240
+3.584
1:27.871
3
1:28.542
61.0
4:54.590
15:31:45.782
-0.598
1:29.140
4
1:31.165
59.2
6:25.755
15:33:16.947
+2.554
1:28.611
5
1:29.904
60.1
7:55.659
15:34:46.851
+2.983
1:26.921
6
1:31.887
58.8
9:27.546
15:36:18.738
+2.751
1:29.136
7
1:30.818
59.5
10:58.364
15:37:49.556
+0.427
1:30.391
8
1:34.284
57.3
12:32.648
15:39:23.840
+1.583
1:32.701
9
1:33.375
57.8
14:06.023
15:40:57.215
+1.895
1:31.480
10
1:37.837
55.2
15:43.860
15:42:35.052
+5.896
1:31.941