https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Pozostałe
Puchar Burmistrza Prabut
-
Prabuty
, 11 września 2010
Zbigniew Budny
Łukasz Dołęgowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #40 Artur Łukasik
3 - #77 Mariusz Lewandowski
4 - #26 Krzysztof Pastuszka
5 - #42 Marcin Spirowski
6 - #13 Cezary Kuncicki
7 - #1 Tomasz Kwiatkowski
8 - #373 Szymon Szczukowski
9 - #12 Dariusz Kałuziński
10 - #2 Mateusz Wielgosz
11 - #372 Rafał Chabowski
12 - #36 Patryk Piast
13 - #7 Daniel Zielonko
14 - #5 Bogusław Czerniej
15 - #98. Adam Kuncicki
16 - #98 Dariusz Kuncewicz
17 - #10 Wojciech Bąk
18 - #102 Bartosz Kowalewski
19 - #11 Bogusław Krokwiński
20 - #56 Krzysztof Kępa
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #40 Artur Łukasik
3 - #77 Mariusz Lewandowski
4 - #26 Krzysztof Pastuszka
5 - #42 Marcin Spirowski
6 - #13 Cezary Kuncicki
7 - #1 Tomasz Kwiatkowski
8 - #373 Szymon Szczukowski
9 - #12 Dariusz Kałuziński
10 - #2 Mateusz Wielgosz
11 - #372 Rafał Chabowski
12 - #36 Patryk Piast
14 - #5 Bogusław Czerniej
15 - #98. Adam Kuncicki
16 - #98 Dariusz Kuncewicz
17 - #10 Wojciech Bąk
18 - #102 Bartosz Kowalewski
19 - #11 Bogusław Krokwiński
20 - #56 Krzysztof Kępa
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
1
6:18.807
14:12:29.733
2
4:57.704
66.5
11:16.511
14:17:27.437
+48.042
4:09.662
3
4:56.580
66.8
16:13.091
14:22:24.017
+48.606
4:07.974
4
4:53.758
67.4
21:06.849
14:27:17.775
+44.772
4:08.986
5
4:50.140
68.2
25:56.989
14:32:07.915
+41.899
4:08.241
6
4:45.756
69.3
30:42.745
14:36:53.671
+36.825
4:08.931
7
4:47.437
68.9
35:30.182
14:41:41.108
+37.757
4:09.680
8
4:48.667
68.6
40:18.849
14:46:29.775
+40.000
4:08.667
9
4:43.323
69.9
45:02.172
14:51:13.098
+37.918
4:05.405
10
4:44.160
69.7
49:46.332
14:55:57.258
+40.178
4:03.982
11
4:44.445
69.6
54:30.777
15:00:41.703
+39.308
4:05.137
12
4:45.030
69.5
59:15.807
15:05:26.733
+38.530
4:06.500
13
4:44.514
69.6
1:04:00.321
15:10:11.247
+30.051
4:14.463