https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PDS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Puchar Dolnego Śląska
Puchar Dolnego Śląska II Runda
-
Siedlęcin
, 8 maja 2010
Bolesław Raczkowski
Robert Soćko
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #68 Damian Kurowski
2 - #92 Bert Dietrich
3 - #15 Robert Soćko
4 - #17 Marek Chodzicki
5 - #95 Marcin Kaczor
6 - #4 Bartłomiej Tabin
7 - #63 Marcin Jaros
8 - #276 Tomasz Niezgoda
9 - #7 Artur Borucki
10 - #12 Marek Walkowiak
11 - #85 Rafał Boroń
12 - #86 Artur Oleksak
13 - #88 Krzysztof Zając
14 - #22 Dariusz Nalewajek
15 - #66 Norbert Głuchowski
16 - #48 Adam Kubarski
17 - #74 Marcin Szewczyk
18 - #82 Kamil Oszczanowski
19 - #38 Radosław Boroń
20 - #80 Maciej Łębkowski
21 - #79 Grzegorz Warda
22 - #83 Grzegorz Wdowiak
23 - #67 Sebastian Groń
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #68 Damian Kurowski
2 - #92 Bert Dietrich
3 - #15 Robert Soćko
4 - #17 Marek Chodzicki
6 - #4 Bartłomiej Tabin
7 - #63 Marcin Jaros
8 - #276 Tomasz Niezgoda
9 - #7 Artur Borucki
10 - #12 Marek Walkowiak
11 - #85 Rafał Boroń
12 - #86 Artur Oleksak
13 - #88 Krzysztof Zając
14 - #22 Dariusz Nalewajek
15 - #66 Norbert Głuchowski
16 - #48 Adam Kubarski
17 - #74 Marcin Szewczyk
18 - #82 Kamil Oszczanowski
19 - #38 Radosław Boroń
20 - #80 Maciej Łębkowski
21 - #79 Grzegorz Warda
22 - #83 Grzegorz Wdowiak
23 - #67 Sebastian Groń
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Kurowski
1:35.197
12:07:53.207
1
7:58.563
41.4
9:33.760
12:15:51.770
+1:08.789
6:49.774
2
8:28.471
38.9
18:02.231
12:24:20.241
+1:35.100
6:53.371
3
8:32.619
38.6
26:34.850
12:32:52.860
+1:12.221
7:20.398
4
8:40.737
38.0
35:15.587
12:41:33.597
+1:04.968
7:35.769
5
8:32.068
38.7
43:47.655
12:50:05.665
+1:21.844
7:10.224
6
8:05.922
40.7
51:53.577
12:58:11.587
+1:10.490
6:55.432
7
8:43.856
37.8
1:00:37.433
13:06:55.443
+1:27.961
7:15.895
8
9:37.955
34.3
1:10:15.388
13:16:33.398
+1:34.296
8:03.659
9
9:15.048
35.7
1:19:30.436
13:25:48.446
+1:23.484
7:51.564
10
8:57.140
36.9
1:28:27.576
13:34:45.586
+1:21.766
7:35.374
11
8:35.334
38.4
1:37:02.910
13:43:20.920
+14.774
8:20.560
12
8:35.509
38.4
1:45:38.419
13:51:56.429
+1:15.818
7:19.691
13
8:21.073
39.5
1:53:59.492
14:00:17.502
+55.881
7:25.192
14
8:39.540
38.1
2:02:39.032
14:08:57.042
+1:14.386
7:25.154