https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski VI Runda
-
Toruń
, 6 czerwca 2010
Waldemar Iracki
Bogdan Rudnicki
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #4.. Kacper Grajewski
2 - #5.. Adam Olczak
3 - #836 Tymoteusz Jocz
4 - #22.. Szymon Szymański
5 - #39 Dawid Mulawa
6 - #373 Szymon Szczukowski
7 - #36 Daniel Masiak
8 - #66 Paweł Rybiński
9 - #111.. Andrzej Luberda
10 - #191 Tomasz Handzel
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #322 Kacper Gorzelnicki
13 - #114 Karol Serowiec
14 - #35. Mateusz Masiak
15 - #377 Patryk Bździkot
NK - #13.. Cezary Kuncicki
NK - #85. Artur Stankiewicz
WK - #89 Paweł Urbański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4.. Kacper Grajewski
2 - #5.. Adam Olczak
3 - #836 Tymoteusz Jocz
4 - #22.. Szymon Szymański
5 - #39 Dawid Mulawa
6 - #373 Szymon Szczukowski
7 - #36 Daniel Masiak
8 - #66 Paweł Rybiński
9 - #111.. Andrzej Luberda
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #322 Kacper Gorzelnicki
13 - #114 Karol Serowiec
14 - #35. Mateusz Masiak
15 - #377 Patryk Bździkot
NK - #13.. Cezary Kuncicki
NK - #85. Artur Stankiewicz
WK - #89 Paweł Urbański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Grajewski
3:47.606
14:41:51.555
1
11:47.556
35.6
15:35.162
14:53:39.111
+1:33.199
10:14.357
2
12:49.595
32.7
28:24.757
15:06:28.706
+2:39.808
10:09.787
3
12:10.677
34.5
40:35.434
15:18:39.383
+1:41.426
10:29.251
4
12:41.901
33.1
53:17.335
15:31:21.284
+2:06.976
10:34.925
5
12:49.177
32.8
1:06:06.512
15:44:10.461
+1:14.818
11:34.359
6
13:08.230
32.0
1:19:14.742
15:57:18.691
+2:02.068
11:06.162
7
13:27.666
31.2
1:32:42.408
16:10:46.357
+2:39.699
10:47.967