https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski XIV i XV Runda
-
Romanówka
, 26 września 2010
Lech Wiśniewski
Roman Umiastowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #4 Kacper Grajewski
2 - #22.. Szymon Szymański
3 - #5.. Adam Olczak
4 - #144 Paweł Baracz
5 - #35 Mateusz Masiak
6 - #39 Dawid Mulawa
7 - #114 Karol Serowiec
8 - #66. Paweł Rybiński
9 - #53 Paweł Prochniak
10 - #377 Patryk Bździkot
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #52 Krystian Zagojski
13 - #98a Bartosz Grzmil
14 - #9. Kinga Gajewska
15 - #31 Damian Szydłowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #51 Dawid Suchowiecki
18 - #85. Artur Stankiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4 Kacper Grajewski
2 - #22.. Szymon Szymański
4 - #144 Paweł Baracz
5 - #35 Mateusz Masiak
6 - #39 Dawid Mulawa
7 - #114 Karol Serowiec
8 - #66. Paweł Rybiński
9 - #53 Paweł Prochniak
10 - #377 Patryk Bździkot
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #52 Krystian Zagojski
13 - #98a Bartosz Grzmil
14 - #9. Kinga Gajewska
15 - #31 Damian Szydłowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #51 Dawid Suchowiecki
18 - #85. Artur Stankiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Grajewski
1
9:46.949
14:36:21.019
2
6:44.067
46.3
16:31.016
14:43:05.086
-0.427
6:44.494
3
7:01.349
44.4
23:32.365
14:50:06.435
+22.182
6:39.167
4
7:11.936
43.3
30:44.301
14:57:18.371
+12.034
6:59.902
5
7:15.521
43.0
37:59.822
15:04:33.892
+26.042
6:49.479
6
7:12.458
43.3
45:12.280
15:11:46.350
+22.871
6:49.587
7
7:52.159
39.6
53:04.439
15:19:38.509
+1:12.292
6:39.867
8
7:13.506
43.2
1:00:17.945
15:26:52.015
+26.418
6:47.088
9
7:23.360
42.2
1:07:41.305
15:34:15.375
+26.278
6:57.082
10
7:13.782
43.2
1:14:55.087
15:41:29.157
+3.145
7:10.637
11
7:18.109
42.7
1:22:13.196
15:48:47.266
+19.387
6:58.722
12
7:22.535
42.3
1:29:35.731
15:56:09.801
+18.960
7:03.575
13
7:12.436
43.3
1:36:48.167
16:03:22.237
-14.133
7:26.569