https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Finał 2
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart IV Runda
-
Biłgoraj
, 27 czerwca 2010
Waldemar Sikora
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #140 Marcel Grudziński
2 - #27 Alex Karkosik
3 - #91 Stanisław Garstecki
4 - #44 Filip Panas
5 - #41 Jan Krencisz
6 - #55 Jakub Masztalerz
7 - #30 Mikołaj Cegielski
8 - #23 Tomasz Wójcik
9 - #15 Filip Wójcik
10 - #100 Szymon Śliwowski
11 - #42 Szymon Szyszko
12 - #69 Szymon Nowak
13 - #111 Michał Śmigiel
14 - #45 Markus Kensy
15 - #56 Maksymilian Amanowicz
16 - #32 Tomasz Kucharski
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #46 Dominik Cebulla
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #140 Marcel Grudziński
2 - #27 Alex Karkosik
4 - #44 Filip Panas
5 - #41 Jan Krencisz
6 - #55 Jakub Masztalerz
7 - #30 Mikołaj Cegielski
8 - #23 Tomasz Wójcik
9 - #15 Filip Wójcik
10 - #100 Szymon Śliwowski
11 - #42 Szymon Szyszko
12 - #69 Szymon Nowak
13 - #111 Michał Śmigiel
14 - #45 Markus Kensy
15 - #56 Maksymilian Amanowicz
16 - #32 Tomasz Kucharski
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #46 Dominik Cebulla
19 - #52 Wojciech Gołębiowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Grudziński
2.645
14:03:21.427
1
52.141
79.4
54.786
14:04:13.568
+0.906
51.235
2
49.759
83.2
1:44.545
14:05:03.327
+0.598
49.161
3
49.124
84.3
2:33.669
14:05:52.451
+0.156
48.968
4
49.523
83.6
3:23.192
14:06:41.974
+0.179
49.344
5
49.198
84.1
4:12.390
14:07:31.172
+0.092
49.106
6
49.411
83.8
5:01.801
14:08:20.583
+0.275
49.136
7
49.501
83.6
5:51.302
14:09:10.084
+0.278
49.223
8
49.466
83.7
6:40.768
14:09:59.550
+0.404
49.062
9
49.833
83.1
7:30.601
14:10:49.383
+0.593
49.240
10
49.872
83.0
8:20.473
14:11:39.255
+0.698
49.174
11
49.738
83.2
9:10.211
14:12:28.993
+0.610
49.128
12
49.935
82.9
10:00.146
14:13:18.928
+0.734
49.201
13
49.804
83.1
10:49.950
14:14:08.732
+0.415
49.389
14
49.779
83.2
11:39.729
14:14:58.511
+0.528
49.251
15
49.715
83.3
12:29.444
14:15:48.226
+0.464
49.251
16
49.878
83.0
13:19.322
14:16:38.104
+0.674
49.204
17
49.975
82.8
14:09.297
14:17:28.079
+0.748
49.227
18
50.576
81.9
14:59.873
14:18:18.655
+1.243
49.333