https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-Open European Championship EMN 20/54
-
Człuchów (Poland)
, 13 czerwca 2010
Erling Christiansen
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #73 Dmitry Parshin
2 - #89 Evgeni Tyletski
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #191 Evgeniy Mikhailov
5 - #111 Petr Bartos
6 - #9 Oleksandr Paschynskyy
7 - #11 Mykola Paschynskyy
8 - #28 Nenad Sipek
9 - #5 Jindrich Hrabica
10 - #55 Karol Kędzierski
11 - #183 Christoph Hanchen
12 - #133 Andriy Burenko
13 - #500 Miloslav Rozec
14 - #757 Arkadiusz Mańk
15 - #259 Mattia Buso
16 - #222 Yuriy Naumchyk
17 - #347 Łukasz Bembenik
18 - #995 Eduard Solcan
19 - #271 Łukasz Wysocki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #73 Dmitry Parshin
2 - #89 Evgeni Tyletski
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #191 Evgeniy Mikhailov
5 - #111 Petr Bartos
6 - #9 Oleksandr Paschynskyy
7 - #11 Mykola Paschynskyy
8 - #28 Nenad Sipek
9 - #5 Jindrich Hrabica
10 - #55 Karol Kędzierski
11 - #183 Christoph Hanchen
12 - #133 Andriy Burenko
13 - #500 Miloslav Rozec
14 - #757 Arkadiusz Mańk
16 - #222 Yuriy Naumchyk
17 - #347 Łukasz Bembenik
18 - #995 Eduard Solcan
19 - #271 Łukasz Wysocki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dmitry Parshin
1
2:20.229
16:01:42.226
2
2:12.434
50.8
4:32.663
16:03:54.660
+10.833
2:01.601
3
2:11.606
51.2
6:44.269
16:06:06.266
+9.191
2:02.415
4
2:14.769
50.0
8:59.038
16:08:21.035
+11.973
2:02.796
5
2:13.988
50.2
11:13.026
16:10:35.023
+11.579
2:02.409
6
2:14.248
50.1
13:27.274
16:12:49.271
+11.102
2:03.146
7
2:15.802
49.6
15:43.076
16:15:05.073
+12.260
2:03.542
8
2:15.771
49.6
17:58.847
16:17:20.844
+12.925
2:02.846
9
2:15.114
49.8
20:13.961
16:19:35.958
+10.619
2:04.495
10
2:19.061
48.4
22:33.022
16:21:55.019
+15.289
2:03.772
11
2:21.617
47.5
24:54.639
16:24:16.636
+16.680
2:04.937
12
2:22.315
47.3
27:16.954
16:26:38.951
+18.385
2:03.930
13
2:21.833
47.5
29:38.787
16:29:00.784
+17.335
2:04.498
14
2:24.295
46.7
32:03.082
16:31:25.079
+20.264
2:04.031
15
2:24.843
46.5
34:27.925
16:33:49.922
+20.035
2:04.808
16
2:18.322
48.7
36:46.247
16:36:08.244
+12.967
2:05.355