https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Trening dowolny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostw Polski I Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 9 maja 2010
Marian Ciężkowski
Andrzej Olszewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #131 Maciej Zdunek
4 - #17 Łukasz Wysocki
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #3 Karol Kędzierski
7 - #9 Karol Knap
8 - #11 Viri Hendyh
9 - #10 Jacek Olszewski
10 - #107 Józef Sawicki
11 - #347 Łukasz Bembenik
12 - #338 Łukasz Kucharczyk
13 - #161 Jędrzej Żuralski
14 - #5 Jacek Lonka
15 - #16 Waldemar Lonka
16 - #127 Michał Ziemski
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #20 Piotr Zalewski
19 - #62 Tomasz Zych
20 - #777 Rafał Kostecki
21 - #86 Filip Litwiniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #131 Maciej Zdunek
4 - #17 Łukasz Wysocki
6 - #3 Karol Kędzierski
7 - #9 Karol Knap
8 - #11 Viri Hendyh
9 - #10 Jacek Olszewski
10 - #107 Józef Sawicki
11 - #347 Łukasz Bembenik
12 - #338 Łukasz Kucharczyk
13 - #161 Jędrzej Żuralski
14 - #5 Jacek Lonka
15 - #16 Waldemar Lonka
16 - #127 Michał Ziemski
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #20 Piotr Zalewski
19 - #62 Tomasz Zych
20 - #777 Rafał Kostecki
21 - #86 Filip Litwiniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
2:01.812
10:01:24.174
1
2:08.023
49.2
4:09.835
10:03:32.197
-8.439
2:16.462
2
2:12.773
47.4
6:22.608
10:05:44.970
-59.383
3:12.156
3
2:08.650
49.0
8:31.258
10:07:53.620
+9.706
1:58.944
4
2:56.507
35.7
11:27.765
10:10:50.127
+58.669
1:57.838
5
2:05.203
50.3
13:32.968
10:12:55.330
-1:06.668
3:11.871
6
2:14.648
46.8
15:47.616
10:15:09.978
+16.507
1:58.141
7
3:27.330
30.4
19:14.946
10:18:37.308
-19.366
3:46.696