https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III Runda (MX2 J)
-
Człuchów
, 13 czerwca 2010
Barbara Knap
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #221 Oskar Barański
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #7 Bartosz Sawczuk
5 - #717 Patryk Galica-Gudbaj
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #121 Dawid Sierociński
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #505 Bartosz Piątek
10 - #25 Michał Jońca
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #31 Dawid Konkol
13 - #152 Mikołaj Kołodziejak
14 - #66 Joanna Miller
15 - #40 Michał Kozera
16 - #733 Maciej Chyc Magdzin
17 - #93 Paweł Pruszczyński
18 - #82 Artur Puzio
19 - #80 Jakub Kucharski
20 - #26 Maciej Mękal
21 - #11 Marcin Bogucki
22 - #24 Paweł Albin
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #221 Oskar Barański
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #7 Bartosz Sawczuk
5 - #717 Patryk Galica-Gudbaj
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #121 Dawid Sierociński
8 - #123 Adam Tomiczek
10 - #25 Michał Jońca
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #31 Dawid Konkol
13 - #152 Mikołaj Kołodziejak
14 - #66 Joanna Miller
15 - #40 Michał Kozera
16 - #733 Maciej Chyc Magdzin
17 - #93 Paweł Pruszczyński
18 - #82 Artur Puzio
19 - #80 Jakub Kucharski
20 - #26 Maciej Mękal
21 - #11 Marcin Bogucki
22 - #24 Paweł Albin
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
2:41.866
12:32:00.691
2
2:15.454
49.7
4:57.320
12:34:16.145
+8.312
2:07.142
3
2:12.706
50.7
7:10.026
12:36:28.851
+6.321
2:06.385
4
2:12.430
50.8
9:22.456
12:38:41.281
+6.137
2:06.293
5
2:17.775
48.9
11:40.231
12:40:59.056
+10.620
2:07.155
6
2:12.145
50.9
13:52.376
12:43:11.201
+6.367
2:05.778
7
2:14.843
49.9
16:07.219
12:45:26.044
+7.750
2:07.093
8
2:13.681
50.4
18:20.900
12:47:39.725
+6.306
2:07.375
9
2:14.700
50.0
20:35.600
12:49:54.425
+7.110
2:07.590
10
2:13.663
50.4
22:49.263
12:52:08.088
+4.541
2:09.122
11
2:11.630
51.1
25:00.893
12:54:19.718
-0.649
2:12.279
12
2:13.384
50.5
27:14.277
12:56:33.102
+1.384
2:12.000