https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sidecar - Rozgrzewka
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
Sidecar World Championship IMN 204/05
-
Wschowa
, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
2 - #8 Etienne Bax / Ben Van Den Bogaart
3 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
4 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
5 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
6 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
7 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
8 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
9 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
10 - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
11 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
12 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
13 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
14 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
15 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
16 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
17 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
18 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
19 - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
20 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
21 - #68 Marcel Faustmann / Bruno Kalin
22 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
23 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
24 - #52 Richard Jenkins / Peter Girling
25 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
26 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
27 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
28 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
29 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
30 - #56 Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
2 - #8 Etienne Bax / Ben Van Den Bogaart
3 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
4 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
5 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
6 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
7 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
8 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
9 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
10 - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
11 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
12 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
13 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
14 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
15 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
16 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
17 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
18 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
19 - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
20 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
21 - #68 Marcel Faustmann / Bruno Kalin
22 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
23 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
25 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
26 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
27 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
28 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
29 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
30 - #56 Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Daniel Willemsen / Gertie Eggink
4:14.853
10:04:15.933
1
3:05.402
34.0
7:20.255
10:07:21.335
-1.514
3:06.916
2
2:40.380
39.3
10:00.635
10:10:01.715
+0.134
2:40.246
3
2:33.671
41.0
12:34.306
10:12:35.386
-4:34.457
7:08.128
4
13:35.053
7.7
26:09.359
10:26:10.439
+10:02.272
3:32.781
5
3:05.648
33.9
29:15.007
10:29:16.087
+47.766
2:17.882
6
2:34.584
40.8
31:49.591
10:31:50.671
-1:06.667
3:41.251