https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sidecar - Trening dowolny I gr. B
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
Sidecar World Championship IMN 204/05
-
Wschowa
, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
2 - #8 Etienne Bax / Ben Van Den Bogaart
3 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
4 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
5 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
6 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
7 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
8 - #52 Richard Jenkins / Peter Girling
9 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
10 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
11 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
12 - #50 Jean-Marie Ains / Edouard Chereau
13 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
14 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
15 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
16 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
17 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
18 - #87 Vadim Briuhov / Viorel Andronic
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Daniel Willemsen / Gertie Eggink
3 - #2 Jan Hendrickx / Tim Smeuninx
4 - #6 Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal
5 - #10 Tomas Cermak / Ondrej Cermak
6 - #15 Jan Visscher / Jeroen Visscher
7 - #71 John Watson / Dagwin Sabbe
8 - #52 Richard Jenkins / Peter Girling
9 - #18 Ben Adriaenssen / Kenny Van Gaalen
10 - #23 Margo Sonn / Elvijs Mucenieks
11 - #34 Arnolds Silis / Gints Silis
12 - #50 Jean-Marie Ains / Edouard Chereau
13 - #46 Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis
14 - #84 Andy Burgler / Markus Gloor
15 - #99 Geert Devoldere / Jacques Pillier
16 - #78 Tobias Grund / Raphael Markert
17 - #17 Daniel Millard / Joe Millard
18 - #87 Vadim Briuhov / Viorel Andronic
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Daniel Willemsen / Gertie Eggink
30.101
10:26:06.055
1
2:59.718
35.1
3:29.819
10:29:05.773
+3.912
2:55.806
2
2:31.143
41.7
6:00.962
10:31:36.916
-0.553
2:31.696
3
2:30.870
41.8
8:31.832
10:34:07.786
-2:36.827
5:07.697
4
9:28.580
11.1
18:00.412
10:43:36.366
+6:36.283
2:52.297
5
2:38.681
39.7
20:39.093
10:46:15.047
+16.535
2:22.146
6
2:21.343
44.6
23:00.436
10:48:36.390
-39.631
3:00.974
7
2:45.663
38.0
25:46.099
10:51:22.053
+27.077
2:18.586
8
2:20.333
44.9
28:06.432
10:53:42.386
-7:58.013
10:18.346
9
3:18.473
31.7
31:24.905
10:57:00.859
-4.824
3:23.297
10
7:38.691
13.7
39:03.596
11:04:39.550
11
2:41.392
39.0
41:44.988
11:07:20.942