https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sidecar - PARAMBIEG
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
Sidecar World Championship IMN 204/05
-
Wschowa
, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
2 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
3 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
4 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
5 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
6 - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
7 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
8 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
9 - #30 Evgeny Scherbinin / Haralds Kurpnieks
10 - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
11 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
12 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
13 - #94 Georg Muller Gunter / Ulrich Gilsing
14 - #68 Marcel Faustmann / Bruno Kalin
15 - #42 Boudewijn Gommeren / Matthieu Cailleau
16 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
17 - #56 Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis
18 - #59 Willi Liebl / Milan Gybas
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
2 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
3 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
4 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
5 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
6 - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
7 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
8 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
9 - #30 Evgeny Scherbinin / Haralds Kurpnieks
10 - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
11 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
12 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
13 - #94 Georg Muller Gunter / Ulrich Gilsing
14 - #68 Marcel Faustmann / Bruno Kalin
15 - #42 Boudewijn Gommeren / Matthieu Cailleau
16 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
18 - #59 Willi Liebl / Milan Gybas
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
1:22.433
12:01:23.873
1
3:39.142
28.7
5:01.575
12:05:03.015
+16.868
3:22.274
2
2:33.167
41.1
7:34.742
12:07:36.182
+13.734
2:19.433
3
2:33.471
41.1
10:08.213
12:10:09.653
-23.068
2:56.539
4
2:33.495
41.0
12:41.708
12:12:43.148
+13.632
2:19.863
5
2:34.640
40.7
15:16.348
12:15:17.788
-40.253
3:14.893