https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MS
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sidecar - Wyścig kwalifikacyjny Gr. A
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
Sidecar World Championship IMN 204/05
-
Wschowa
, 6 czerwca 2010
Jean-Yves Desplaces
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
2 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
3 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
4 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
5 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
6 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
7 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
8 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
9 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
10 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
11 - #56 Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis
12 - #68 Marcel Faustmann / Bruno Kalin
NK - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
NK - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
NK - #30 Evgeny Scherbinin / Haralds Kurpnieks
NK - #42 Boudewijn Gommeren / Matthieu Cailleau
NK - #94 Georg Muller Gunter / Ulrich Gilsing
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
2 - #3 Janis Daiders / Lauris Daiders
3 - #11 Peter Steegmans / Sven Verbrugge
4 - #7 Maris Rupeiks / Kaspars Stupelis
5 - #4 Marko Happich / Martin Betschart
6 - #38 Carlo Van Duijnhoven / Marc Van Deutekom
7 - #21 Robert Gustavsson / Henrik Apelgren
8 - #9 Stuart Brown / Luke Peters
9 - #27 Thijs Derks / Roy Derks
10 - #131 Benny Cle / Louis Eggers
11 - #56 Zigmas Ziukas / Jonas Davidonis
NK - #33 Baptiste Bigand / Julien Bigand
NK - #14 Thomas Morch / Robbie Bax
NK - #30 Evgeny Scherbinin / Haralds Kurpnieks
NK - #42 Boudewijn Gommeren / Matthieu Cailleau
NK - #94 Georg Muller Gunter / Ulrich Gilsing
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Joris Hendrickx / Kaspars Liepins
1
2:52.180
15:03:09.347
2
2:39.596
39.5
5:31.776
15:05:48.943
+13.711
2:25.885
3
2:44.643
38.3
8:16.419
15:08:33.586
+19.390
2:25.253
4
2:45.065
38.2
11:01.484
15:11:18.651
+18.441
2:26.624
5
2:47.574
37.6
13:49.058
15:14:06.225
+20.169
2:27.405
6
2:45.828
38.0
16:34.886
15:16:52.053
+15.995
2:29.833
7
2:44.959
38.2
19:19.845
15:19:37.012
+13.364
2:31.595
8
3:17.286
31.9
22:37.131
15:22:54.298
+44.731
2:32.555
9
2:51.038
36.8
25:28.169
15:25:45.336
+15.549
2:35.489
10
2:53.195
36.4
28:21.364
15:28:38.531
+21.026
2:32.169