https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Otwarta 2 - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S. Polski Zachodniej Runda VIII
-
Nekla
, 25 lipca 2010
Waldemar Iracki
Wiktor Firlik
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #199 Marek Begier
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #26 Przemysław Bandosz
4 - #5 Michał Pawłowski
5 - #61 Marcin Wójcik
6 - #46 Grzegorz Jankowiak
7 - #110 Jacek Grabowski
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #77 Rafał Szwarczewski
10 - #33 Leszek Stachowiak
11 - #23 Marcin Dominik
12 - #259 Dariusz Faluta
13 - #10 Piotr Urban
14 - #7 Mirosław HUSAR
15 - #49 Tomasz Rybiński
16 - #75 Sławomir Romka
17 - #76 Artur Nowak
18 - #36 Marek Jasiński
19 - #54 Oskar Skrzypczak
20 - #8 Łukasz HUSAR
21 - #369 Daniel Bortniak
22 - #159 Marek Kreczetowski
23 - #55 Dominik Wieczorek
24 - #555 Tomasz Banaszak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #199 Marek Begier
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #26 Przemysław Bandosz
4 - #5 Michał Pawłowski
5 - #61 Marcin Wójcik
7 - #110 Jacek Grabowski
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #77 Rafał Szwarczewski
10 - #33 Leszek Stachowiak
11 - #23 Marcin Dominik
12 - #259 Dariusz Faluta
13 - #10 Piotr Urban
14 - #7 Mirosław HUSAR
15 - #49 Tomasz Rybiński
16 - #75 Sławomir Romka
17 - #76 Artur Nowak
18 - #36 Marek Jasiński
19 - #54 Oskar Skrzypczak
20 - #8 Łukasz HUSAR
21 - #369 Daniel Bortniak
22 - #159 Marek Kreczetowski
23 - #55 Dominik Wieczorek
24 - #555 Tomasz Banaszak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marek Begier
17.024
13:34:58.722
1
1:33.820
65.2
1:50.844
13:36:32.542
+2.864
1:30.956
2
1:35.885
63.8
3:26.729
13:38:08.427
+6.187
1:29.698
3
1:34.137
65.0
5:00.866
13:39:42.564
+4.126
1:30.011
4
1:36.665
63.3
6:37.531
13:41:19.229
+5.646
1:31.019
5
1:35.454
64.1
8:12.985
13:42:54.683
+3.769
1:31.685
6
1:36.252
63.6
9:49.237
13:44:30.935
+5.647
1:30.605
7
1:33.977
65.1
11:23.214
13:46:04.912
-2.960
1:36.937
8
1:33.617
65.4
12:56.831
13:47:38.529
+3.200
1:30.417
9
1:38.080
62.4
14:34.911
13:49:16.609
+8.870
1:29.210
10
1:35.256
64.2
16:10.167
13:50:51.865
+5.570
1:29.686
11
1:35.275
64.2
17:45.442
13:52:27.140
+4.674
1:30.601
12
1:36.554
63.4
19:21.996
13:54:03.694
+6.923
1:29.631