https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Trening kwalifikacyjny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S.Polski Zachodniej I Runda
-
Mirocin Dolny
, 25 kwietnia 2010
Andrzej Nalepka
Krzysztof Raczykowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Robert Szkopek
2 - #388 Damian Kowalczyk
3 - #84 Jan Mroziński
4 - #24 Patryk Dziasek
5 - #22 Rafał Miśtak
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #338 Wiktor Chudziński
8 - #29 Maciej Padamczyk
9 - #224 Kamil Nowakowski
10 - #48 Jakub Krzak
11 - #23 Łukasz Dziel
12 - #22 Rafał Wilczkowski
13 - #49 Tahir Sylaj
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #124 Patryk Skawiński
17 - #58 Łukasz Chmiel
18 - #266 Przemysław Włodarczyk
19 - #36 Maciej Berkowicz
20 - #39 Tomasz Werner
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #95 Robert Szkopek
2 - #388 Damian Kowalczyk
4 - #24 Patryk Dziasek
5 - #22 Rafał Miśtak
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #338 Wiktor Chudziński
8 - #29 Maciej Padamczyk
9 - #224 Kamil Nowakowski
10 - #48 Jakub Krzak
11 - #23 Łukasz Dziel
12 - #22 Rafał Wilczkowski
13 - #49 Tahir Sylaj
14 - #81 Krystian Skawiński
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #124 Patryk Skawiński
17 - #58 Łukasz Chmiel
18 - #266 Przemysław Włodarczyk
19 - #36 Maciej Berkowicz
20 - #39 Tomasz Werner
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Szkopek
1
31.767
11:06:27.961
2
2:13.302
40.5
2:45.069
11:08:41.263
+9.667
2:03.635
3
2:16.218
39.6
5:01.287
11:10:57.481
+14.384
2:01.834
4
1:59.908
45.0
7:01.195
11:12:57.389
-0.651
2:00.559
5
2:00.529
44.8
9:01.724
11:14:57.918
+1.781
1:58.748