https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Trening kwalifikacyjny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S.Polski Zachodniej IV Runda
-
Oborniki
, 22 maja 2010
Wiktor Firlik
Ryszard Obst
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #95 Robert Szkopek
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #767 Dawid Słaby
5 - #259 Eryk Szalaty
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #124 Patryk Skawiński
8 - #15 Jakub Nowicki
9 - #8 Maciej Rybarczyk
10 - #73 Kacper Serówka
11 - #19 Mateusz Paczyński
12 - #224 Kamil Nowakowski
13 - #81 Krystian Skawiński
14 - #20 Patryk Tokarski
15 - #266 Przemysław Włodarczyk
16 - #39 Tomasz Werner
17 - #125 Marta Chlebowicz
18 - #58 Łukasz Chmiel
19 - #12 Lucjan Morawski
20 - #61 Krzysztof Maślak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #95 Robert Szkopek
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #767 Dawid Słaby
5 - #259 Eryk Szalaty
6 - #22 Rafał Miśtak
7 - #124 Patryk Skawiński
8 - #15 Jakub Nowicki
9 - #8 Maciej Rybarczyk
11 - #19 Mateusz Paczyński
12 - #224 Kamil Nowakowski
13 - #81 Krystian Skawiński
14 - #20 Patryk Tokarski
15 - #266 Przemysław Włodarczyk
16 - #39 Tomasz Werner
17 - #125 Marta Chlebowicz
18 - #58 Łukasz Chmiel
19 - #12 Lucjan Morawski
20 - #61 Krzysztof Maślak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Kowalczyk
12.384
10:55:01.188
1
2:09.147
52.1
2:21.531
10:57:10.335
+16.339
1:52.808
2
2:04.859
53.9
4:26.390
10:59:15.194
+9.826
1:55.033
3
2:04.857
53.9
6:31.247
11:01:20.051
+11.160
1:53.697
4
2:05.730
53.5
8:36.977
11:03:25.781
+8.707
1:57.023