https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/OML
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX OPEN Licencja C - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny VII Runda
-
Albertów
, 24 października 2010
Lech Wiśniewski
Magda Kamińska
Piotr Wierzbowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #17 Michał Rybus
2 - #172 Adrian Puc
3 - #5 Marcin Szwarc
4 - #369 Marek Wrzaszcz
5 - #196 Sylwester Turlej
6 - #191 Andrzej Ogonowski
7 - #717 Kamil Kosiak
8 - #11 Przemysław Franczak
9 - #34 Tomasz Basiak
10 - #52 Krystian Zagojski
11 - #77 Sebastian Witkowski
12 - #125 Tomasz Kosiak
13 - #141 Krzysztof Gil
14 - #85 Krzysztof Kaczka
15 - #53 Paweł Próchniak
16 - #190 Piotr Mirek
17 - #3 Wojciech Klimek
18 - #8 Arkadiusz Godzisz
19 - #73 Andrzej Marczydło
20 - #6 Łukasz Bąk
21 - #4 Robert Szymański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #17 Michał Rybus
2 - #172 Adrian Puc
3 - #5 Marcin Szwarc
4 - #369 Marek Wrzaszcz
6 - #191 Andrzej Ogonowski
7 - #717 Kamil Kosiak
8 - #11 Przemysław Franczak
9 - #34 Tomasz Basiak
10 - #52 Krystian Zagojski
11 - #77 Sebastian Witkowski
12 - #125 Tomasz Kosiak
13 - #141 Krzysztof Gil
14 - #85 Krzysztof Kaczka
15 - #53 Paweł Próchniak
16 - #190 Piotr Mirek
17 - #3 Wojciech Klimek
18 - #8 Arkadiusz Godzisz
19 - #73 Andrzej Marczydło
20 - #6 Łukasz Bąk
21 - #4 Robert Szymański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Rybus
15.045
14:55:23.774
1
1:13.341
49.1
1:28.386
14:56:37.115
+4.725
1:08.616
2
1:13.941
48.7
2:42.327
14:57:51.056
+5.384
1:08.557
3
1:12.708
49.5
3:55.035
14:59:03.764
+3.248
1:09.460
4
1:11.691
50.2
5:06.726
15:00:15.455
+0.053
1:11.638
5
1:12.808
49.4
6:19.534
15:01:28.263
+0.689
1:12.119
6
1:14.791
48.1
7:34.325
15:02:43.054
+1.304
1:13.487
7
1:13.343
49.1
8:47.668
15:03:56.397
-1.526
1:14.869
8
1:13.828
48.8
10:01.496
15:05:10.225
-1.656
1:15.484
9
1:14.255
48.5
11:15.751
15:06:24.480
+0.777
1:13.478
10
1:15.493
47.7
12:31.244
15:07:39.973
+2.492
1:13.001
11
1:16.767
46.9
13:48.011
15:08:56.740
+3.309
1:13.458
12
1:13.650
48.9
15:01.661
15:10:10.390
-2.057
1:15.707