https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Rallycross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Division 1 - Trening kwalifikacyjny
2010 | Rallycross
|
Mistrzostwa Europy
European Championship for Rallycross Drivers
-
Słomczyn
, 12 września 2010
Milan Tejchman
Krzysztof Gawroński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Sverre Isachsen
2 - #5 Ludvig Hunsbedt
3 - #4 Andreas Eriksson
4 - #7 Stig-Olov Walfridsson
5 - #3 Kenneth Hansen
6 - #15 Liam Doran
7 - #23 Mats Lysen
8 - #8 Frode Holte
9 - #54 Atro Maatta
10 - #2 Michael Jernberg
11 - #21 Rene Muennich
12 - #20 Morten Bermingrud
13 - #52 Tony Bardy
14 - #12 Kevin Procter
15 - #93 Toomas Heikkinen
16 - #98 Ivo Traubergs
17 - #57 Marcin Wicik
18 - #45 Silvo Viitanen
19 - #55 Valdur Reinsalu
20 - #51 Bohdan Ludwiczak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Sverre Isachsen
2 - #5 Ludvig Hunsbedt
3 - #4 Andreas Eriksson
4 - #7 Stig-Olov Walfridsson
5 - #3 Kenneth Hansen
7 - #23 Mats Lysen
8 - #8 Frode Holte
9 - #54 Atro Maatta
10 - #2 Michael Jernberg
11 - #21 Rene Muennich
12 - #20 Morten Bermingrud
13 - #52 Tony Bardy
14 - #12 Kevin Procter
15 - #93 Toomas Heikkinen
16 - #98 Ivo Traubergs
17 - #57 Marcin Wicik
18 - #45 Silvo Viitanen
19 - #55 Valdur Reinsalu
20 - #51 Bohdan Ludwiczak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sverre Isachsen
1
50.029
78.7
13:34.717
14:49:49.362
-1.886
51.915
2
46.873
83.9
14:21.590
14:50:36.235
+0.854
46.019
3
46.601
84.4
15:08.191
14:51:22.836
+0.058
46.543