https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Rallycross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Division 1a - Bieg kwalifikacyjny 1
2010 | Rallycross
|
Mistrzostwa Europy
European Championship for Rallycross Drivers
-
Słomczyn
, 12 września 2010
Milan Tejchman
Krzysztof Gawroński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #103 Timur Timerzyanov
2 - #106 Zdenek Cermak
3 - #110 Ulrik Linnemann
4 - #107 David Johansson
5 - #105 Johan Larsson
6 - #113 Andreas Bakkerud
7 - #108 Jaroslav Kalny
8 - #122 Clemens Meyer
9 - #154 Stanislav Susta
10 - #121 Vaidas Navickas
11 - #125 Marcel Snoeijers
12 - #126 Pavel Vimmer
13 - #127 Mandie August
14 - #123 Harrie Deelen
15 - #158 Tomasz Nowak
16 - #187 Hal Ridge
17 - #159 Zygmunt Stanek
NU - #104 Ildar Rakhmatullin
NU - #147 Reinis Safonovs
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #106 Zdenek Cermak
3 - #110 Ulrik Linnemann
4 - #107 David Johansson
5 - #105 Johan Larsson
6 - #113 Andreas Bakkerud
7 - #108 Jaroslav Kalny
8 - #122 Clemens Meyer
9 - #154 Stanislav Susta
10 - #121 Vaidas Navickas
11 - #125 Marcel Snoeijers
12 - #126 Pavel Vimmer
13 - #127 Mandie August
14 - #123 Harrie Deelen
15 - #158 Tomasz Nowak
16 - #187 Hal Ridge
17 - #159 Zygmunt Stanek
NU - #104 Ildar Rakhmatullin
NU - #147 Reinis Safonovs
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
58.985
66.7
58.985
16:36:19.158
2
50.624
77.7
1:49.609
16:37:09.782
3
50.750
77.5
2:40.359
16:38:00.532
4
53.308
73.8
3:33.667
16:38:53.840