https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Rallycross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Division 1a - Trening dowolny II
2010 | Rallycross
|
Mistrzostwa Europy
European Championship for Rallycross Drivers
-
Słomczyn
, 12 września 2010
Milan Tejchman
Krzysztof Gawroński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #104 Ildar Rakhmatullin
2 - #110 Ulrik Linnemann
3 - #103 Timur Timerzyanov
4 - #113 Andreas Bakkerud
5 - #105 Johan Larsson
6 - #107 David Johansson
7 - #122 Clemens Meyer
8 - #147 Reinis Safonovs
9 - #121 Vaidas Navickas
10 - #108 Jaroslav Kalny
11 - #154 Stanislav Susta
12 - #125 Marcel Snoeijers
13 - #106 Zdenek Cermak
14 - #158 Tomasz Nowak
15 - #126 Pavel Vimmer
16 - #123 Harrie Deelen
17 - #127 Mandie August
18 - #187 Hal Ridge
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #104 Ildar Rakhmatullin
2 - #110 Ulrik Linnemann
3 - #103 Timur Timerzyanov
4 - #113 Andreas Bakkerud
5 - #105 Johan Larsson
6 - #107 David Johansson
7 - #122 Clemens Meyer
8 - #147 Reinis Safonovs
9 - #121 Vaidas Navickas
11 - #154 Stanislav Susta
12 - #125 Marcel Snoeijers
13 - #106 Zdenek Cermak
14 - #158 Tomasz Nowak
15 - #126 Pavel Vimmer
16 - #123 Harrie Deelen
17 - #127 Mandie August
18 - #187 Hal Ridge
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Ildar Rakhmatullin
1
54.541
72.1
7:08.575
12:27:06.199
+1.430
53.111
2
55.473
70.9
8:04.048
12:28:01.672
+3.565
51.908
3
53.489
73.6
8:57.537
12:28:55.161
+0.804
52.685
4
53.410
73.7
9:50.947
12:29:48.571
-1.813
55.223