https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2011 | Cross Country
|
Puchar Polski
X i XI Runda Pucharu Polski
-
Radom
, 16 lipca 2011
Roman Uniastowski
Andrzej Rencz
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #210 Mieszko Gotkowski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #204 Paweł Karliński
4 - #24 Tomasz Gawron
5 - #114 Zbigniew Cieślik
6 - #57 Roman Kapela
7 - #312 Leszek Gałązka
8 - #237 Paweł Szymański
9 - #37 Łukasz Filipek
10 - #711 Łukasz Stefański
11 - #328 Piotr Moskalewicz
12 - #40 Marcin Piec
13 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
14 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
15 - #118 Krzysztof Teodoru
16 - #424 Marcin Gancarz
NK - #719 Dominik Asłan
NK - #256 Rafał Straliński
NK - #77. Jakub Lisowski
NK - #339 Robert Żera
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #210 Mieszko Gotkowski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #204 Paweł Karliński
4 - #24 Tomasz Gawron
5 - #114 Zbigniew Cieślik
6 - #57 Roman Kapela
7 - #312 Leszek Gałązka
8 - #237 Paweł Szymański
9 - #37 Łukasz Filipek
11 - #328 Piotr Moskalewicz
12 - #40 Marcin Piec
13 - #525 Zbigniew Gill-Kwaśniewski
14 - #238 Bartłomiej Nowakowicz
15 - #118 Krzysztof Teodoru
16 - #424 Marcin Gancarz
NK - #719 Dominik Asłan
NK - #256 Rafał Straliński
NK - #77. Jakub Lisowski
NK - #339 Robert Żera
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mieszko Gotkowski
41.491
13:12:58.195
1
10:34.619
39.7
11:16.110
13:23:32.814
+2:00.289
8:34.330
2
10:41.489
39.3
21:57.599
13:34:14.303
+1:57.901
8:43.588
3
10:36.733
39.6
32:34.332
13:44:51.036
+2:02.929
8:33.804
4
10:43.997
39.1
43:18.329
13:55:35.033
+2:11.237
8:32.760
5
10:57.169
38.3
54:15.498
14:06:32.202
+2:18.965
8:38.204
6
10:43.483
39.2
1:04:58.981
14:17:15.685
+1:51.742
8:51.741
7
11:09.370
37.6
1:16:08.351
14:28:25.055
+1:23.558
9:45.812
8
11:44.217
35.8
1:27:52.568
14:40:09.272
+3:01.488
8:42.729
9
11:02.548
38.0
1:38:55.116
14:51:11.820
+2:07.245
8:55.303