https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg kwalifikacyjny 2
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #32 Vaclav Safar
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #122 Marcel Jastrzębowski
6 - #48 Alex Karkosik
7 - #95 Davide Lombardo
8 - #100 Szymon Śliwowski
9 - #131 Nicolas Gruber
10 - #149 Ondrej Nigrin
11 - #88 Tomasz Wójcik
12 - #133 Alan Lalak
13 - #2 Marcin Brzeziński
14 - #203 Adam Kralik
15 - #11 Etienne Linty
16 - #44 Maciej Chrupek
17 - #5 Maximilian Zupanic
18 - #158 Nela Micankova
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #35 Mateusz Pyłka
21 - #150 Jan Janovsky
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #85 Benjamin Dam
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #32 Vaclav Safar
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #33 Mikołaj Cegielski
5 - #122 Marcel Jastrzębowski
6 - #48 Alex Karkosik
7 - #95 Davide Lombardo
8 - #100 Szymon Śliwowski
9 - #131 Nicolas Gruber
10 - #149 Ondrej Nigrin
11 - #88 Tomasz Wójcik
12 - #133 Alan Lalak
13 - #2 Marcin Brzeziński
14 - #203 Adam Kralik
15 - #11 Etienne Linty
16 - #44 Maciej Chrupek
17 - #5 Maximilian Zupanic
18 - #158 Nela Micankova
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #35 Mateusz Pyłka
21 - #150 Jan Janovsky
22 - #56 Szymon Dziennik
23 - #85 Benjamin Dam
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Vaclav Safar
0.376
15:12:11.388
1
43.102
74.5
43.478
15:12:54.490
-0.010
43.112
2
41.133
78.1
1:24.611
15:13:35.623
+0.075
41.058
3
40.934
78.4
2:05.545
15:14:16.557
+0.033
40.901
4
41.316
77.7
2:46.861
15:14:57.873
-0.237
41.553
5
40.844
78.6
3:27.705
15:15:38.717
-0.077
40.921
6
40.750
78.8
4:08.455
15:16:19.467
-0.103
40.853
7
40.874
78.6
4:49.329
15:17:00.341
-0.206
41.080
8
41.019
78.3
5:30.348
15:17:41.360
+0.138
40.881
9
40.922
78.5
6:11.270
15:18:22.282
-0.011
40.933
10
40.786
78.7
6:52.056
15:19:03.068
-0.306
41.092