https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening dowolny I gr. B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Davide Lombardo
2 - #51 Zdenek Tlachac
3 - #131 Nicolas Gruber
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #29 Rocco Atlante
6 - #5 Maximilian Zupanic
7 - #555 Maciej Szyszko
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #133 Alan Lalak
10 - #47 Christopher Rohner
11 - #48 Alex Karkosik
12 - #89 Filip Wójcik
13 - #77 Riccardo Pollastri
14 - #119 Lukas Podobsky
15 - #121 Anton Kostioukevitch
16 - #1 Jordan Sanders
17 - #85 Benjamin Dam
18 - #11 Etienne Linty
19 - #63 Jakub Talas
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #145 Krzysztof Seratowicz
23 - #25 Jachym Galas
24 - #203 Adam Kralik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #95 Davide Lombardo
2 - #51 Zdenek Tlachac
3 - #131 Nicolas Gruber
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #29 Rocco Atlante
6 - #5 Maximilian Zupanic
7 - #555 Maciej Szyszko
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #133 Alan Lalak
10 - #47 Christopher Rohner
11 - #48 Alex Karkosik
12 - #89 Filip Wójcik
14 - #119 Lukas Podobsky
15 - #121 Anton Kostioukevitch
16 - #1 Jordan Sanders
17 - #85 Benjamin Dam
18 - #11 Etienne Linty
19 - #63 Jakub Talas
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #145 Krzysztof Seratowicz
23 - #25 Jachym Galas
24 - #203 Adam Kralik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Davide Lombardo
1
33.260
14:19:56.611
2
41.108
78.1
1:14.368
14:20:37.719
+0.409
40.699
3
40.943
78.4
1:55.311
14:21:18.662
+0.481
40.462
4
41.094
78.1
2:36.405
14:21:59.756
+0.689
40.405
5
40.922
78.5
3:17.327
14:22:40.678
+0.415
40.507
6
41.092
78.1
3:58.419
14:23:21.770
+0.643
40.449
7
40.948
78.4
4:39.367
14:24:02.718
+0.481
40.467
8
42.871
74.9
5:22.238
14:24:45.589
+2.464
40.407
9
41.095
78.1
6:03.333
14:25:26.684
+0.670
40.425
10
41.014
78.3
6:44.347
14:26:07.698
+0.796
40.218
11
41.191
78.0
7:25.538
14:26:48.889
+0.679
40.512
12
3:38.170
14.7
11:03.708
14:30:27.059
+2:57.672
40.498
13
41.304
77.7
11:45.012
14:31:08.363
+0.893
40.411
14
41.081
78.2
12:26.093
14:31:49.444
+0.598
40.483
15
41.037
78.3
13:07.130
14:32:30.481
+0.495
40.542
16
40.842
78.6
13:47.972
14:33:11.323
+0.335
40.507
17
40.935
78.4
14:28.907
14:33:52.258
+0.245
40.690
18
41.169
78.0
15:10.076
14:34:33.427
+0.577
40.592
19
41.500
77.4
15:51.576
14:35:14.927
+0.857
40.643
20
41.281
77.8
16:32.857
14:35:56.208
+0.433
40.848
21
41.219
77.9
17:14.076
14:36:37.427
+0.609
40.610
22
41.253
77.8
17:55.329
14:37:18.680
+0.572
40.681
23
41.433
77.5
18:36.762
14:38:00.113
+0.783
40.650