https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2011 | Karting
|
Puchar ROK
X Runda Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 21 sierpnia 2011
Edward Surmacz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Jan Krencisz
2 - #7 Marcel Grudziński
3 - #88 Filip Wójcik
4 - #1 Piotr Parys
5 - #31 Ignas Dagilis
6 - #25 Marcin Brzeziński
7 - #66 Jakub Masztalerz
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #472 Rokas Baciuska
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #28 Hubert Zaręba
13 - #46 Dominik Cebulla
14 - #13 Michał Kasiborski
15 - #11 Wojciech Grzyb
16 - #44 Collin Dressler
17 - #26 Kacper Szczurek
18 - #20 Jan Galeja
19 - #92 Aurimas Blazulionis
20 - #12 Jakub Szablewski
21 - #22 Marcin Zając
22 - #24 Adrian Janicki
23 - #9 Tomasz Wójcik
24 - #52 Wojciech Gołębiowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Jan Krencisz
2 - #7 Marcel Grudziński
3 - #88 Filip Wójcik
4 - #1 Piotr Parys
5 - #31 Ignas Dagilis
7 - #66 Jakub Masztalerz
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #472 Rokas Baciuska
10 - #42 Szymon Szyszko
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #28 Hubert Zaręba
13 - #46 Dominik Cebulla
14 - #13 Michał Kasiborski
15 - #11 Wojciech Grzyb
16 - #44 Collin Dressler
17 - #26 Kacper Szczurek
18 - #20 Jan Galeja
19 - #92 Aurimas Blazulionis
20 - #12 Jakub Szablewski
21 - #22 Marcin Zając
22 - #24 Adrian Janicki
23 - #9 Tomasz Wójcik
24 - #52 Wojciech Gołębiowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Krencisz
29.023
10:14:50.196
1
40.028
80.2
1:09.051
10:15:30.224
+0.516
39.512
2
39.167
82.0
1:48.218
10:16:09.391
+0.188
38.979
3
39.041
82.3
2:27.259
10:16:48.432
+0.212
38.829
4
39.648
81.0
3:06.907
10:17:28.080
+1.124
38.524
5
38.796
82.8
3:45.703
10:18:06.876
-0.047
38.843
6
39.051
82.2
4:24.754
10:18:45.927
+0.416
38.635
7
39.042
82.2
5:03.796
10:19:24.969
+0.236
38.806
8
38.906
82.5
5:42.702
10:20:03.875
+0.282
38.624
9
38.701
83.0
6:21.403
10:20:42.576
+0.167
38.534
10
38.816
82.7
7:00.219
10:21:21.392
+0.166
38.650
11
38.873
82.6
7:39.092
10:22:00.265
-1.791
40.664
12
38.962
82.4
8:18.054
10:22:39.227
+0.569
38.393
13
38.873
82.6
8:56.927
10:23:18.100