https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Regulacja gaźników
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
II runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Lublin
, 8 maja 2011
Andrzej Wroński
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #317 Patryk Konowałek
3 - #301 Artur Janosz
4 - #399 Aleksander Bosak
5 - #351 Bartosz Idźkowski
6 - #330 Patryk Szczepanik
7 - #350 Błażej Wiśniewski
8 - #366 Jan Rzepliński
9 - #348 Seweryn Szczepanik
10 - #377 Marcin Kapkowski
11 - #378 Idalia Czarnocka
12 - #300 Michał Stawiarski
13 - #333 Kamil Jeleń
14 - #355 Paweł Strzęciwilk
15 - #384 Jerzy Drabent
16 - #311 Ilona Zaniuk
17 - #346 Adam Kucharski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
3 - #301 Artur Janosz
4 - #399 Aleksander Bosak
5 - #351 Bartosz Idźkowski
6 - #330 Patryk Szczepanik
7 - #350 Błażej Wiśniewski
8 - #366 Jan Rzepliński
9 - #348 Seweryn Szczepanik
10 - #377 Marcin Kapkowski
11 - #378 Idalia Czarnocka
12 - #300 Michał Stawiarski
13 - #333 Kamil Jeleń
14 - #355 Paweł Strzęciwilk
15 - #384 Jerzy Drabent
16 - #311 Ilona Zaniuk
17 - #346 Adam Kucharski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
31.283
9:22:36.461
1
50.545
85.5
1:21.828
9:23:27.006
-0.595
51.140
2
50.398
85.7
2:12.226
9:24:17.404
-0.225
50.623
3
50.589
85.4
3:02.815
9:25:07.993
+0.356
50.233
4
50.676
85.2
3:53.491
9:25:58.669
-0.255
50.931
5
50.685
85.2
4:44.176
9:26:49.354
-1:09.889
2:00.574
6
50.586
85.4
5:34.762
9:27:39.940
+0.551
50.035
7
50.724
85.2
6:25.486
9:28:30.664
+0.832
49.892
8
50.669
85.3
7:16.155
9:29:21.333
+0.841
49.828
9
53.927
80.1
8:10.082
9:30:15.260