https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Trening oficjalny I
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
VII Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Stary Kisielin
, 6 sierpnia 2011
Jacek Piłowski
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #361 Bartosz Mruk
3 - #301 Artur Janosz
4 - #336 Mateusz Rzucidło
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #350 Błażej Wiśniewski
7 - #317 Patryk Konowałek
8 - #330 Patryk Szczepanik
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #333 Kamil Jeleń
11 - #316 Thomas Bernacki
12 - #376 Bartłomiej Mirecki
13 - #377 Marcin Kapkowski
14 - #344 Łukasz Bartoszuk
15 - #388 Cezary Zaniuk
16 - #318 Mateusz Bartsch
17 - #304 Wiktor Borowiak
18 - #300 Michał Stawiarski
19 - #334 Jan Tomaszewicz
20 - #321 Wojciech Stadnik
21 - #378 Idalia Czarnocka
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #384 Jerzy Drabent
24 - #346 Adam Kucharski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #361 Bartosz Mruk
3 - #301 Artur Janosz
4 - #336 Mateusz Rzucidło
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #350 Błażej Wiśniewski
7 - #317 Patryk Konowałek
8 - #330 Patryk Szczepanik
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #333 Kamil Jeleń
11 - #316 Thomas Bernacki
12 - #376 Bartłomiej Mirecki
13 - #377 Marcin Kapkowski
14 - #344 Łukasz Bartoszuk
15 - #388 Cezary Zaniuk
16 - #318 Mateusz Bartsch
17 - #304 Wiktor Borowiak
18 - #300 Michał Stawiarski
20 - #321 Wojciech Stadnik
21 - #378 Idalia Czarnocka
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #384 Jerzy Drabent
24 - #346 Adam Kucharski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
1
28.680
10:24:13.877
2
36.179
88.8
1:04.859
10:24:50.056
+0.785
35.394
3
37.164
86.4
1:42.023
10:25:27.220
+2.565
34.599
4
35.726
89.9
2:17.749
10:26:02.946
+0.957
34.769
5
36.025
89.1
2:53.774
10:26:38.971
+0.720
35.305
6
36.883
87.1
3:30.657
10:27:15.854
-0.743
37.626
7
35.624
90.1
4:06.281
10:27:51.478
-5.471
41.095
8
35.696
90.0
4:41.977
10:28:27.174
9
36.182
88.8
5:18.159
10:29:03.356
10
36.818
87.2
5:54.977
10:29:40.174
11
36.352
88.3
6:31.329
10:30:16.526
12
36.175
88.8
7:07.504
10:30:52.701
13
36.435
88.1
7:43.939
10:31:29.136
14
36.540
87.9
8:20.479
10:32:05.676