https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar Pomorza
-
Gdańsk
, 18 września 2011
Marian Ciężkowski
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #69 Bartosz Nowacki
3 - #26 Krzysztof Pastuszka
4 - #202 Paweł Hlavaty
5 - #19 Karol Bemka
6 - #963 Adam Długosz
7 - #10 Rafał Arentowicz
8 - #27 Marek Barczykowski
9 - #121 Piotr Lemańczyk
10 - #811 Kamil Krauze
11 - #96 Michał Małkowski
12 - #5 Adam Petrykowski
13 - #106 Piotr Jezierski
14 - #50 Michał Chlebowski
15 - #31 Piotr Konkol
16 - #338 Radosław Wilkowski
17 - #76 Dariusz Ziemkiewicz
18 - #66 Marcin Meringer
19 - #72 Radosław Kasperek
20 - #997 Wojciech Szady
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #69 Bartosz Nowacki
3 - #26 Krzysztof Pastuszka
4 - #202 Paweł Hlavaty
5 - #19 Karol Bemka
6 - #963 Adam Długosz
7 - #10 Rafał Arentowicz
8 - #27 Marek Barczykowski
10 - #811 Kamil Krauze
11 - #96 Michał Małkowski
12 - #5 Adam Petrykowski
13 - #106 Piotr Jezierski
14 - #50 Michał Chlebowski
15 - #31 Piotr Konkol
16 - #338 Radosław Wilkowski
17 - #76 Dariusz Ziemkiewicz
18 - #66 Marcin Meringer
19 - #72 Radosław Kasperek
20 - #997 Wojciech Szady
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
2:57.384
14:31:45.252
1
2:24.867
44.2
5:22.251
14:34:10.119
+7.846
2:17.021
2
2:27.601
43.4
7:49.852
14:36:37.720
+10.645
2:16.956
3
2:27.605
43.4
10:17.457
14:39:05.325
+9.060
2:18.545
4
2:27.760
43.4
12:45.217
14:41:33.085
+9.173
2:18.587
5
2:28.280
43.2
15:13.497
14:44:01.365
+8.773
2:19.507
6
2:27.178
43.5
17:40.675
14:46:28.543
+8.524
2:18.654
7
2:28.953
43.0
20:09.628
14:48:57.496
+7.802
2:21.151