https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski XIII i XIV Runda
-
Lublin
, 11 września 2011
Barbara Knap
Lech Wisniewski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #74 Andriy Burenko
4 - #83 Tomasz Wysocki
5 - #131 Maciej Zdunek
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #85 Łukasz Wysocki
8 - #1 Karol Kędzierski
9 - #221 Oskar Barański
10 - #713 Adrian Piłat
11 - #25 Karol Knap
12 - #411 Szymon Motylewski
13 - #72 Michał Jońca
14 - #222 Yuri Naumchyk
15 - #515 Jakub Piątek
16 - #155 Jakub Galiński
17 - #506 Filip Więckowski
18 - #30 Solcan Eduard
19 - #177 Robert Rozpędowski
20 - #801 Kamil Joć
21 - #503 Piotr Kuśmierzak
22 - #166 Piotr Płochocki
23 - #312 Rafał Krupa
24 - #511 Wiktor Więckowski
25 - #528 Przemysław Franczak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #74 Andriy Burenko
4 - #83 Tomasz Wysocki
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #85 Łukasz Wysocki
8 - #1 Karol Kędzierski
9 - #221 Oskar Barański
10 - #713 Adrian Piłat
11 - #25 Karol Knap
12 - #411 Szymon Motylewski
13 - #72 Michał Jońca
14 - #222 Yuri Naumchyk
15 - #515 Jakub Piątek
16 - #155 Jakub Galiński
17 - #506 Filip Więckowski
18 - #30 Solcan Eduard
19 - #177 Robert Rozpędowski
20 - #801 Kamil Joć
21 - #503 Piotr Kuśmierzak
22 - #166 Piotr Płochocki
23 - #312 Rafał Krupa
24 - #511 Wiktor Więckowski
25 - #528 Przemysław Franczak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1:01.904
17:29:43.348
1
1:37.626
55.3
2:39.530
17:31:20.974
+4.586
1:33.040
2
1:35.153
56.8
4:14.683
17:32:56.127
+4.248
1:30.905
3
1:34.115
57.4
5:48.798
17:34:30.242
+1.999
1:32.116
4
1:34.110
57.4
7:22.908
17:36:04.352
+1.364
1:32.746
5
1:34.140
57.4
8:57.048
17:37:38.492
+0.441
1:33.699
6
1:33.763
57.6
10:30.811
17:39:12.255
+1.141
1:32.622
7
1:33.478
57.8
12:04.289
17:40:45.733
+1.516
1:31.962
8
1:34.797
57.0
13:39.086
17:42:20.530
+1.921
1:32.876
9
1:35.211
56.7
15:14.297
17:43:55.741
+3.577
1:31.634
10
1:33.645
57.7
16:47.942
17:45:29.386
+0.644
1:33.001
11
1:35.237
56.7
18:23.179
17:47:04.623
+1.880
1:33.357
12
1:36.283
56.1
19:59.462
17:48:40.906
+1.302
1:34.981
13
1:39.920
54.0
21:39.382
17:50:20.826
+5.020
1:34.900
14
1:37.109
55.6
23:16.491
17:51:57.935
+3.319
1:33.790
15
1:38.620
54.8
24:55.111
17:53:36.555
+4.750
1:33.870
16
1:39.282
54.4
26:34.393
17:55:15.837
+6.979
1:32.303
17
1:40.244
53.9
28:14.637
17:56:56.081
+5.620
1:34.624
18
2:04.141
43.5
30:18.778
17:59:00.222
+30.807
1:33.334