https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Otwarta 1 - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Nekla
, 3 lipca 2011
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Marcin Łysowski
2 - #7 Kamil Majorczyk
3 - #52 Maciej Wieczorek
4 - #55 Sebastian Rymacki
5 - #404 Michał Szymański
6 - #15 Dawid Łagowski
7 - #138 Paweł Adamczyk
8 - #691 Krzysztof Traczyński
9 - #85 Łukasz Sadowski
10 - #244 Kamil Gaczyński
11 - #9 Roman Oraczewski
12 - #222 Łukasz Bartosiński
13 - #767 Dawid Słaby
14 - #155 Jakub Polasik
15 - #21 Jakub Podejma
16 - #792 Karol Dziobko
17 - #8 Maciej Rybarczyk
18 - #93 Grzegorz Pokora
19 - #259 Michał Maćkowiak
20 - #918 Jacek Kujawa
21 - #111 Dawid Dopierała
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Marcin Łysowski
2 - #7 Kamil Majorczyk
3 - #52 Maciej Wieczorek
4 - #55 Sebastian Rymacki
5 - #404 Michał Szymański
7 - #138 Paweł Adamczyk
8 - #691 Krzysztof Traczyński
9 - #85 Łukasz Sadowski
10 - #244 Kamil Gaczyński
11 - #9 Roman Oraczewski
12 - #222 Łukasz Bartosiński
13 - #767 Dawid Słaby
14 - #155 Jakub Polasik
15 - #21 Jakub Podejma
16 - #792 Karol Dziobko
17 - #8 Maciej Rybarczyk
18 - #93 Grzegorz Pokora
19 - #259 Michał Maćkowiak
20 - #918 Jacek Kujawa
21 - #111 Dawid Dopierała
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Łysowski
28.051
16:46:07.135
1
1:35.255
64.2
2:03.306
16:47:42.390
+7.308
1:27.947
2
1:36.123
63.7
3:39.429
16:49:18.513
+5.127
1:30.996
3
1:36.708
63.3
5:16.137
16:50:55.221
+5.698
1:31.010
4
1:36.188
63.6
6:52.325
16:52:31.409
+2.824
1:33.364
5
1:35.903
63.8
8:28.228
16:54:07.312
+0.370
1:35.533
6
1:36.756
63.3
10:04.984
16:55:44.068
+2.040
1:34.716
7
1:40.408
61.0
11:45.392
16:57:24.476
+4.807
1:35.601
8
1:36.294
63.6
13:21.686
16:59:00.770
+1.027
1:35.267
9
1:38.560
62.1
15:00.246
17:00:39.330
+0.165
1:38.395
10
1:35.760
63.9
16:36.006
17:02:15.090
-1.473
1:37.233
11
1:37.379
62.8
18:13.385
17:03:52.469
-1.600
1:38.979
12
1:40.269
61.0
19:53.654
17:05:32.738
-3.311
1:43.580