https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Trening kwalifikacyjny
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
VI Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Koszalin
, 14 sierpnia 2011
Andrzej Gaszewski
Andrzej Krukowski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #456 Chris Seiffert
2 - #11 Krzysztof Kudłaty
3 - #22 Rafał Miśtak
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #48 Maciej Dobrowolski
6 - #9 Waldemar Kmito
7 - #28 Patryk Komsa
8 - #19 Mateusz Paczyński
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #75 Artur Bajer
11 - #40 Kacper Paczyński
12 - #12 Mateusz Szymański
13 - #58 Łukasz Chmiel
14 - #20 Andrzej Szukiel
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #69 Mateusz Dobicki
17 - #80 Robin Puhlmann
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #11 Krzysztof Kudłaty
3 - #22 Rafał Miśtak
4 - #224 Kamil Nowakowski
5 - #48 Maciej Dobrowolski
6 - #9 Waldemar Kmito
7 - #28 Patryk Komsa
8 - #19 Mateusz Paczyński
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #75 Artur Bajer
11 - #40 Kacper Paczyński
12 - #12 Mateusz Szymański
13 - #58 Łukasz Chmiel
14 - #20 Andrzej Szukiel
15 - #73 Kacper Serówka
16 - #69 Mateusz Dobicki
17 - #80 Robin Puhlmann
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
2:00.529
11:08:06.452
1
2:00.993
40.2
4:01.522
11:10:07.445
2
1:59.140
40.8
6:00.662
11:12:06.585
3
2:07.671
38.1
8:08.333
11:14:14.256
4
2:12.478
36.7
10:20.811
11:16:26.734