https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Otwarta 2 - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
VI Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Koszalin
, 14 sierpnia 2011
Andrzej Gaszewski
Andrzej Krukowski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #61 Marcin Wójcik
3 - #199 Marek Begier
4 - #46 Tomasz Banaszak
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #69 Bartosz Nowacki
8 - #5 Michał Pawłowski
9 - #2 Piotr HUSAR
10 - #13 Bartosz Borkowski
11 - #180 Arkadiusz Nowakowski
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #7 Mirosław HUSAR
14 - #26 Przemysław Bandosz
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #555 Remigiusz Boba
17 - #49 Tomasz Rybiński
18 - #767 Krzysztof Krawczyk
19 - #18 Grzegorz Dudek
20 - #787 Marcin Czubak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #61 Marcin Wójcik
3 - #199 Marek Begier
4 - #46 Tomasz Banaszak
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #69 Bartosz Nowacki
8 - #5 Michał Pawłowski
9 - #2 Piotr HUSAR
11 - #180 Arkadiusz Nowakowski
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #7 Mirosław HUSAR
14 - #26 Przemysław Bandosz
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #555 Remigiusz Boba
17 - #49 Tomasz Rybiński
18 - #767 Krzysztof Krawczyk
19 - #18 Grzegorz Dudek
20 - #787 Marcin Czubak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
1
2:03.051
17:07:50.013
2
1:56.965
41.6
4:00.016
17:09:46.978
+8.909
1:48.056
3
2:00.038
40.5
6:00.054
17:11:47.016
+10.209
1:49.829
4
1:58.881
40.9
7:58.935
17:13:45.897
+9.492
1:49.389
5
1:56.559
41.7
9:55.494
17:15:42.456
+6.580
1:49.979
6
1:58.858
40.9
11:54.352
17:17:41.314
+8.143
1:50.715
7
1:59.210
40.8
13:53.562
17:19:40.524
+6.223
1:52.987
8
1:58.905
40.9
15:52.467
17:21:39.429
+7.346
1:51.559
9
2:04.286
39.1
17:56.753
17:23:43.715
+12.229
1:52.057
10
1:59.929
40.5
19:56.682
17:25:43.644
+7.613
1:52.316
11
1:57.682
41.3
21:54.364
17:27:41.326
+5.538
1:52.144