https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Otwarta 2 - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
VI Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Koszalin
, 14 sierpnia 2011
Andrzej Gaszewski
Andrzej Krukowski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #199 Marek Begier
3 - #113 Marcin Polnar
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #5 Michał Pawłowski
7 - #46 Tomasz Banaszak
8 - #10 Rafał Arentowicz
9 - #69 Bartosz Nowacki
10 - #2 Piotr HUSAR
11 - #190 Rafał Jasiorski
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #7 Mirosław HUSAR
14 - #180 Arkadiusz Nowakowski
15 - #26 Przemysław Bandosz
16 - #13 Bartosz Borkowski
17 - #555 Remigiusz Boba
18 - #18 Grzegorz Dudek
19 - #767 Krzysztof Krawczyk
20 - #787 Marcin Czubak
21 - #49 Tomasz Rybiński
22 - #424 Gracjan Siemonowicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #199 Marek Begier
3 - #113 Marcin Polnar
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #5 Michał Pawłowski
7 - #46 Tomasz Banaszak
8 - #10 Rafał Arentowicz
9 - #69 Bartosz Nowacki
10 - #2 Piotr HUSAR
11 - #190 Rafał Jasiorski
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #7 Mirosław HUSAR
14 - #180 Arkadiusz Nowakowski
15 - #26 Przemysław Bandosz
16 - #13 Bartosz Borkowski
17 - #555 Remigiusz Boba
18 - #18 Grzegorz Dudek
19 - #767 Krzysztof Krawczyk
20 - #787 Marcin Czubak
22 - #424 Gracjan Siemonowicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Wójcik
1
2:26.207
14:28:32.282
2
2:09.703
37.5
4:35.910
14:30:41.985
+20.139
1:49.564
3
2:12.700
36.6
6:48.610
14:32:54.685
+23.746
1:48.954
4
2:11.681
36.9
9:00.291
14:35:06.366
+22.606
1:49.075
5
2:13.108
36.5
11:13.399
14:37:19.474
+23.046
1:50.062
6
2:14.660
36.1
13:28.059
14:39:34.134
+25.000
1:49.660
7
2:14.678
36.1
15:42.737
14:41:48.812
+24.763
1:49.915
8
2:15.212
35.9
17:57.949
14:44:04.024
+24.612
1:50.600
9
2:14.059
36.3
20:12.008
14:46:18.083
+21.877
1:52.182
10
2:09.383
37.6
22:21.391
14:48:27.466
+15.703
1:53.680