https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig pierwszy
2012 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego III Runda
-
Stryków
, 24 czerwca 2012
Skiter
Arkadiusz Baranowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #727 Dariusz Postek
2 - #2 Szymon Kobierski
3 - #178 Dominik Dobrosz
4 - #238.. Przemysław Zdanowski
5 - #163 Tomasz Bilecki
6 - #947 Łukasz Wachniak
7 - #3 Arkadiusz Kowalski
8 - #519 Jarosław Szmurło
9 - #5 Dariusz Siuda
10 - #8 Rafał Jabłoński
11 - #162 Radosław Zdziarski
12 - #1 Marcin Dworczak
13 - #747 Mikołaj Kula
14 - #148 Tomasz Kochanek
15 - #294 Tomasz Mikołajczyk
16 - #351 Jerzy Różkiewicz
17 - #901 Maciej Konieczka
18 - #714 Wojciech Leśniewski
19 - #777 Marcin Grzegorczyk
20 - #75 Mariusz Milczarski
21 - #511 Tomasz Woszczyński
22 - #46 Kamil Barankiewicz
23 - #34. Marcin Gancarz
NK - #26 Ewa Schweitzer
NK - #155 Mateusz Piernikarz
NK - #44 Sebastian Zapała
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #727 Dariusz Postek
2 - #2 Szymon Kobierski
3 - #178 Dominik Dobrosz
4 - #238.. Przemysław Zdanowski
5 - #163 Tomasz Bilecki
6 - #947 Łukasz Wachniak
7 - #3 Arkadiusz Kowalski
8 - #519 Jarosław Szmurło
9 - #5 Dariusz Siuda
10 - #8 Rafał Jabłoński
11 - #162 Radosław Zdziarski
13 - #747 Mikołaj Kula
14 - #148 Tomasz Kochanek
15 - #294 Tomasz Mikołajczyk
16 - #351 Jerzy Różkiewicz
17 - #901 Maciej Konieczka
18 - #714 Wojciech Leśniewski
19 - #777 Marcin Grzegorczyk
20 - #75 Mariusz Milczarski
21 - #511 Tomasz Woszczyński
22 - #46 Kamil Barankiewicz
23 - #34. Marcin Gancarz
NK - #26 Ewa Schweitzer
NK - #155 Mateusz Piernikarz
NK - #44 Sebastian Zapała
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dariusz Postek
1
2:58.648
15:18:45.648
2
8:01.871
38.1
11:00.519
15:26:47.519
+59.320
7:02.551
3
7:37.439
40.1
18:37.958
15:34:24.958
+33.562
7:03.877
4
7:31.963
40.6
26:09.921
15:41:56.921
+23.794
7:08.169
5
7:46.060
39.4
33:55.981
15:49:42.981
+48.153
6:57.907
6
8:10.346
37.4
42:06.327
15:57:53.327
+1:04.613
7:05.733
7
7:46.710
39.3
49:53.037
16:05:40.037
+48.505
6:58.205
8
7:57.519
38.4
57:50.556
16:13:37.556
+28.317
7:29.202
9
8:15.754
37.0
1:06:06.310
16:21:53.310
+53.091
7:22.663
10
8:35.898
35.6
1:14:42.208
16:30:29.208
+1:20.021
7:15.877
11
8:23.888
36.4
1:23:06.096
16:38:53.096
+1:02.431
7:21.457
12
8:14.086
37.2
1:31:20.182
16:47:07.182
+40.754
7:33.332